Ana SayfaAltcoin HaberleriFracton (FT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

Fracton (FT) Coin Nedir ? Yorum , Geleceği !

spot_img

Fracton protokolü, her türlü NFT için izinsiz likidite ve oracle sağlar. Peki tam olarak , Fracton (FT) Coin Nedir ? Fracton Yorum , Geleceği !

FT Coin Nedir ?

Fracton Protokolü, merkezi olmayan, açık ve işbirlikçi bir NFT parçalama protokolü oluşturmayı amaçlar; FT Coin , yönetişim belirteci olarak işlev gördüğü, kullanıcı katılımını teşvik ettiği ve Fracton ekosisteminin birincil ödeme belirteci olarak hizmet ettiği için bu tür altyapıların önemli bir bileşenidir.

Buna ek olarak, FT Coin gelecekteki teklif sürecinde yönetişim verimliliğini ve toplu fikir birliğini artırarak, Non-funible Crew ile koordine edilecektir.

  • Fracton’ın toplam 100.000.000 Token kaynağı var.

Fracton Protocol Nedir ?

Fracton Protocol, 2 aşamalı fraksiyonelleştirme (ERC721-ERC1155-ERC20) ile her türlü NFT için izinsiz likidite ve oracle sağlayan bir NFT likidite altyapısıdır. Fracton, derinlemesine reforme edilmiş bir ERC1155 orta katman standardına dayalı olarak, protokolün verimliliğini artırmak, gaz ücretlerini düşürmek ve varlık güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için statüsüz bir akıllı sözleşme sistemi oluşturuyor.

Bu proje, NFT’lerin faydasından ayrı olarak finansal katmanı soyutlamaya adanmıştır, Fracton hem CEX hem de Dapps’e kolayca entegre edilebilir ve ayrıca hem protokoller arası likidite sağlayıcıları hem de parçalanmış NFT piyasa yapıcıları için çözümler sunar.

Şu anda Protokol, BAYC ve PUNKS’ın parçalanmasını desteklemektedir. Bununla birlikte, proje zamanla diğer amiral gemisi NFT projelerine genişlemeyi amaçlamaktadır.

Fracton (FT) Coin Yorum , Geleceği !

Fracton Coin ön satış aşamasındadır . Bu yüzden herhangi bir borsa listelemesi gerçekleşmemiştir . Borsa listeleme aşamalarından sonra fiyat ve performansı hakkında yorumları burada derleyeceğiz .

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar