Fidelity Investments Metaverse’e Giriyor

Fidelity
Abone Ol 

Fidelity Investments, yönetim altında 11,3 trilyon dolarlık varlığa sahip büyük bir finansal hizmetler firması olup, sekiz katlı bir öğrenim merkezinin açılması ve metaverse borsa yatırım fonunun (ETF) lansmanı ile metaverse’e girdi. Fidelity Stack, “kullanıcıların yürüyerek, hatta teleport yoluyla keşfetmesi için bir lobi, dans pisti ve çatı katı gökyüzü bahçesiyle tamamlanmış çok seviyeli bir tasarım” sunuyor. Fidelity Metaverse’e Giriyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Fidelity Metaverse’e Giriyor

Fidelity Investments, aracı kurumun “yatırım temellerini öğrenmenin yeni bir yolunu sunmayı amaçlayan ilk sürükleyici metaverse deneyimi” olarak tanımladığı “The Fidelity Stack”ın büyük açılışını duyurdu. Fidelity, en büyük finansal hizmet firmalarından biridir; şu anda yönetim altında 11,3 trilyon dolarlık varlığa sahip olduğu bilinmektedir.

Fidelity Stack, ziyaretçilerin farklı yatırım yöntemleri hakkında bilgi edinebilecekleri meta veri tabanında sekiz katlı bir yapıdır. Bir katın tamamı, firmanın metaverse yatırımlarına odaklanan yeni borsada işlem gören fonu olan Fidelity Metaverse ETF (FMET) hakkında bilgi sağlamaya adanmıştır.

Decentraland‘da inşa edilen Fidelity Stack, kullanıcıların yürüyerek veya hatta teleport yoluyla keşfetmesi için bir lobi, dans pisti ve çatı katı gökyüzü bahçesi ile tamamlanmış çok seviyeli bir tasarıma sahiptir.”

Fidelity metaverse

Önerilen Makaleler

”The Fidelity Stack’teki Invest Quest’te, kullanıcıların binayı geçmeleri için ETF yatırımının temellerini öğrenmeleri ve yol boyunca ‘küreler’ toplamaları isteniyor,”

Fidelity’nin pazarlama kanalları ve gelişmekte olan platformlar başkanı Kathryn Condon şunları söyledi:

”İster blok zinciri teknolojisinin yükselişi ister yeni bir dijital evrenin gelişimi yoluyla olsun, birbirimizle ve paramızla ilişki kurma şeklimiz hızla değişiyor. Metaverse’e girişimiz bu akılda tutularak tasarlanmıştır.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.