Suudi Arabistan Hükümeti Blockchain Teknolojisini Araştırıyor

Blockchain

Suudi Arabistan Krallığı, hükümeti genelinde blok zincir teknolojisini uygulama ve kripto para birimlerinin kullanımına izin verme olasılığını araştırıyor. Suudi Arabistan Hükümette Blockchain Uygulama Olasılığı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Suudi Arabistan Hükümette Blockchain Uygulama Olasılığı

Rapora göre, Suudi Arabistan blok zincirinin benimsenmesine ek olarak krallık içinde kripto para birimlerinin kullanımını harekete geçirmeyi düşünüyor. Ayrıca rapor, egemenliğin ek olarak Web3 uygulamalı bilimlerini ve bunların nasıl kullanılabileceğini tartıştığını söylüyor.

Bir yetkili, İçişleri Bakanı’nın teknik bilgi için asistanı olan Prens  Bandar Bin Abdullah Al Mishar seçenekleri verimli bir şekilde oluşturabilmesinden daha önce ekstra yapılması gerektiğini öne sürüyor. Belirtti:

”Yetkililerde blok zincirinin uygulanmasından bahseden bir dizi konferans, web semineri oldu, ancak benim açımdan, tüm bu araştırmalar ve yasalar blok zinciri üzerinde seçenekler oluşturamaz, ancak artık bu varlıkların içinde ilerici yetkin milletimiz var. blok zinciri, Web3 ve kripto para birimlerini kullanarak seçenekler geliştirin.”

Önerilen Makaleler

Suudi hükümeti henüz kripto para birimlerinin kullanımına ilişkin bir karar vermiş olmasa da, yakın tarihli bir anket, ülke sakinlerinin yarısından fazlasının ödemeler için dijital para birimlerinin kullanılması gerektiğine inandığını öne sürdü.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.