Everex Nedir ? EVX Coin Nasıl Alınır ?

everex nedir

Everex (EVX), bir kripto para birimi olup ,  Ethereum platformunda çalışmaktadır. Everex, sınır ötesi ve kartlı ödeme anlaşmaları için stablecoin kullanma fikri üzerine kurulmuştur. Peki tam olarak Everex ( Everex Coin Coin ) Nedir ? EVX Coin nedir , Nasıl Alınır ?

Everex ( EVX Coin  ) Nedir ?

Everex (EVX), bir kripto para birimidir ve Ethereum platformunda çalışmaktadır. Everex, sınır ötesi ve kartlı ödeme anlaşmaları için stablecoin kullanma fikri üzerine kurulmuştur. Yapılan açıklamalara göre Everex, stablecoin terimi popüler olmadan çok önce, geleneksel para temelli token ’ın ilk işlem kullanım uygulamasına öncülük etti. Bu amaç doğrultusunda platform, küresel işletmelerin bugün karşılaştığı sorunlara en iyi ve özel çözümleri sunmak istediklerini belirtiyor.

Bu hedefle kullanıcılarına 6 temel çözüm sunan platform bahsi geçen çözümleri şu şekilde sıralamaktadır :

 1. Küresel Para Transferleri: Everex’in Blockchain destekli ödeme çözümleri, hem gönderen hem de alıcı için sorunsuz bir deneyim sağlayarak saniyeler içinde para göndermeye izin veriyor.
 2. Çevrimiçi Banka Kartı Ödemeleri: Çevrimiçi ödemeleri kabul eden e-ticaret satıcıları için, stablecoin’lerde aynı gün Visa , Mastercard ödemeleri seçeneğini sunmaktadır.
 3. AB ,  İngiltere için Dijital IBAN: Euro ve GBP üzerinden gösterilen IBAN’larla faturalandırmaları basitleştiriyor ve doğrudan ödeme alma imkanı sunuyor.
 4. Yüksek Verimli Faiz: Platformun kesintisiz itibari para yatırma ve çekme işlemleriyle Stablecoin’lerde en yüksek piyasa faiz oranlarını sunmak için CeFi ve DeFi ortaklarıyla entegrasyonu bulunuyor.
 5. Satıcı , Satış Ortağı Ödemeleri: Satıcıları, iştirakler, tedarikçiler için stablecoin destekli Visa kartı özelliği ile yerel pazarlarda itibari nakit çıkışları ile stablecoin’lerde toplu ödemeler alınabiliyor.
 6. Global Kurumsal Kart: Bir dakikalık ödemeler ve küresel sermayeye erişim ile işlemleri Everex ile oldukça hızlı gerçekleşiyor.

evx nasıl alınır

Ek olarak , ücretsiz hizmetlerle kooperatif bankacılık modeli sunmanın yanı sıra, dünya çapındaki KOBİ’ler ve girişimciler için hızlı ve şeffaf ödeme çözümleri sunmak Everex’in ana misyonu olarak nitelendiriliyor. Günümüzde ödeme şirketleri, kart verme veya kart işleme yapmak üzere bölünmüştür. Her ikisini de tek bir ürün serisinde, küresel bağlı kuruluş ödemeleri ve sınır ötesi para transferleri gibi ek avantajlarla birleştirmektedirler. Everex, alıcının dünyadaki konumundan bağımsız olarak bunu gerçekleştirmeyi sağlayan gerçek zamanlı ödeme yerleşimleri için USD Stablecoins uygulamasına öncülük etmektedir.

Everex Toplam Arz ! 

Everex Toplam Arz : 25.000.000 EVX ‘ dir.

Önerilen Makaleler

 

EVX Coin Nasıl Alınır ?

Everexalmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Everex Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.

 • EVX  alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.