Ana SayfaAltcoin HaberleriWonderland TIME Coin Nedir, Nasıl Alınır ? TIME Yorum, Geleceği ve Fiyat...

Wonderland TIME Coin Nedir, Nasıl Alınır ? TIME Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Wonderland (Time) coin yorum / yorumları, fiyat tahminleri, analiz ve geleceği bu yazımızda. Time coin verileri sürekli güncellenmektedir.

spot_img

Wonderland, TIME tokene dayalı Avalanche Network’te bulunan ilk merkezi olmayan rezerv para birimi protokolüdür. Peki tam olarak Wonderland TIME COİN Nedir , Nasıl Alınır ? TIME Yorum, Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Wonderland Nedir ?

Wonderland, TIME coine dayalı Avalanche Network‘te bulunan ilk merkezi olmayan rezerv para birimi protokolüdür. Her TIME Coin, Wonderland hazinesinde bir dizi varlık (örneğin, MIM, TIME-AVAX LP Tokenları vb.) tarafından desteklenir. Ek olarak  Wonderland bahis ve bağlama yoluyla piyasaya ekonomik ve oyun teorik dinamiklerini de getirmektedir.

Ekip , kripto para birimi endüstrisinin geleneksel finans dünyasından bir kez ve herkes için ayrılmasını sağlamak için fiat para birimi kullanmadan temsili bir mal sepeti için fiyat düzlüğü elde etmeyi amaçlamaktadır.

Piyasa katılımcıları için iki ana strateji bulunmaktadır. Bunlar ise Stake etme ve para basma. Stake yapanlar , daha fazla TIME karşılığında TIME Coinlerini stake ederken, madeni paracılar sabit bir hak kazanma döneminden sonra indirimli TIME Coin karşılığında LP tokenları veya MIM tokenları sağlamaktadır.

TIME Coin Nedir ?

TIME Coin , Avalanche C-Chain’in blok zincirinde yayınlanan bir simgedir. TIME bir sabit para değildir . Bunun yerine TIME , diğer merkezi olmayan varlıklar tarafından desteklenen algoritmik bir rezerv para birimi olmayı hedeflemektedir. Altın standardının fikrine benzer şekilde, TIME kullanıcılarının her zaman fraksiyonel hazine rezervleri basitçe nedeniyle, geri düşebilir serbest yüzen değer sağlar TIME onun gerçek değerini çizer.

Teknik Veriler

  • Token adı: Wonderland (TIME)
  • Toplam arz: 51,970,826
  • Dolaşan arz: 900,255
  • ATH: $10,063.72
  • ATL: $0.00103153

Wonderland Tıme Coin Kurucusu ve Ekibi

Wonderland Avalanche Network‘teki Olympus’un bir çatalıdır . Ekip çoğunlukla anonimdir ve DeFi Topluluğundan doğmuştur. Merkezi Olmayan Otonom Bir Kuruluş olmayı hedefleyip , bu hedef için aktif olarak çalışmaktadırlar. 

Wonderland coin nedir

Magic Internet Money (MIM) Nedir?

Magic Internet Money ( MIM ), tarafından verilen faiz getiren tokenler tarafından desteklenen bir sabit paradır. MIM , Ethereum Ekosistemine özgüdür ve Avalanche’a köprülenmiştir.

Rebase Nedir?

Rebase, stake edilen TIME bakiyenizin otomatik olarak arttığı bir mekanizmadır . Protokol tarafından yeni TIME basıldığında, bunun büyük bir kısmı stakerlara gider.

Wonderland TIME Coin Yorum ve Fiyat Tahminleri 2023-2030

Wonderland pazar tahmini, analizi veya fiyat tahmini arıyorsanız, muhtemelen bilmek istersiniz Harikalar Diyarı’nın (TIME) fiyatı gelecekte nereye gidebilir? Fiyat tahminlerimiz, gelecekteki fiyat hareketlerini denemek ve tahmin etmek için çeşitli makine tabanlı algoritmalar kullanır. Bu fiyat tahmini, sorularınızın çoğunu yanıtlamayı amaçlamaktadır. Harikalar Diyarı (TIME) ATH’sini (tüm zamanların en yüksek seviyesi) geri alacak mı? Gelecek ay Harikalar Diyarı’nın değeri ne olacak? Wonderland’i satın almak için doğru zaman mı? 

Hatırlatma: Buradaki veriler sadece bilgilendirme amaçlıdır, yatırım tavsiyesi kapsamında değildir. 

Wonderland (TIME) Fiyat Tahmini 2023

Kripto kışından kurtulurken, piyasa toparlanmaya başladığında Harikalar Diyarı’nın maksimum 30,62 $ fiyatına ulaşmasını bekliyoruz. Beklenen minimum fiyat ise 20,42$ olup, ortalama fiyat 25,52$ civarında seyredecektir.

Wonderland (TIME) Fiyat Tahmini 2024

Harikalar Diyarı’nın yeni zirvelere ulaşmaya devam ettiği bir dönemde, 2024 yılında maksimum 47,64 ABD Doları fiyatına ulaşabileceği tahmin ediliyor. Ortalama fiyatın ise 42,53 ABD Doları civarında olması beklenmektedir. Eğer bir ayı piyasası ortaya çıkarsa, tahminlere göre TIME’ın 2024’te ulaşabileceği minimum fiyat 37,43 dolar olacaktır.

Wonderland (TIME) Fiyat Tahmini 2025

2025 yılında, kripto paranın birçok iş sektöründe daha fazla tanınırlık kazanmasıyla birlikte Harikalar Diyarı’nın etkileyici bir büyüme sergilemesi beklenmektedir. Bu durumda, fiyatın 64,65 $’a kadar yükselmesi ve ortalama fiyatın 59,54 $ civarında olması tahmin edilmektedir. Harikalar Diyarı’nın minimum fiyatının ise 54,44 $ olabileceği düşünülmektedir.

Wonderland (TIME) Fiyat Tahmini 2026

Kripto pazarındaki sermayenin sürekli büyümesiyle birlikte, Harikalar Diyarı’nın 2026 yılında ortalama 76,56 ABD Doları fiyata ulaşabileceği ve maksimum fiyatın ise 81,66 ABD Doları olabileceği tahmin edilmektedir. Olası bir satış durumunda beklenen minimum fiyatın ise 71,45 dolar olacağı düşünülmektedir.

Wonderland (TIME) Fiyat Tahmini 2027

Harikalar Diyarı’nın dünya genelinde daha fazla ülke tarafından benimsenmesiyle, 2027 yılına kadar maksimum 98,67 ABD Doları fiyatına ulaşabileceği ve ortalama fiyatın 93,57 ABD Doları olması beklenmektedir. Ayrıca, aynı yıl için minimum fiyatın 88,47 dolar olabileceği tahmin edilmektedir.

Wonderland (TIME) Fiyat Tahmini 2028

2028 yılında, düzenleyicilerin kripto paraları daha fazla kabul etmeye başlamasıyla birlikte Harikalar Diyarı’nın benimsenmesi artış gösterecektir. Yatırımcılar, 2028 yılında Harikalar Diyarı’nın maksimum 115,69 $ fiyatına ve ardından minimum 105,48 $ fiyatına ulaşabileceğini görebilirler. Ortalama fiyatın ise 110,58 dolar civarında olması beklenmektedir.

Wonderland (TIME) Fiyat Tahmini 2029

2029 yılında, geçmiş 5 yıldaki büyüme trendi devam ettiği için Harikalar Diyarı’nın bir büyük boğa dönemi yaşayabileceği öngörülmektedir. Bu durumda, yatırımcılar 2029 yılında Harikalar Diyarı’nın maksimum 132,70 $ fiyatına ulaşabileceğini ve ortalama fiyatın 127,60 $ civarında seyredeceğini görebilirler. Teknik analizlere göre, minimum fiyatın ise 122,49 $ civarında olabileceği tahmin edilmektedir.

Wonderland (TIME) Fiyat Tahmini 2030

2030 yılında, piyasa duyarlılığına dayanarak Harikalar Diyarı’nın toparlanmaya devam etmesi ve maksimum 149,71 $ fiyatına ulaşması beklenmektedir. Ortalama fiyatın ise 144,61 dolar civarında olması ve minimum fiyatın ise 139,50 dolar civarında olabileceği tahmin edilmektedir.

Wonderland (TIME) SSS

Bugün Wonderland (TIME) fiyatı nedir?

Yazı tarihiyle (TIME) şu anda 17,01 ABD Doları’ndan işlem görüyor ve toplam piyasa değeri 0 ABD Doları .

Wonderland için 2023 fiyat tahmini nedir?

Harikalar Diyarı’nın fiyatının 2023’te maksimum 30,62 $’ a ulaşması bekleniyor.

Wonderland (TIME) satın almak için iyi bir zaman mı?

Time ‘ın teknik göstergelerini analiz ettikten sonra, önümüzdeki birkaç gün içinde hafif bir düzeltme olabileceğini ve yatırımcıların TIME satın almak için beklemeleri gerektiğini düşünüyoruz.

TIME Coin iyi bir yatırım mı?

Time coinin gittiği yöne dayanarak, teknik analizimiz bu kripto para biriminin şu anda iyi bir yatırım olduğunu gösteriyor.

Wonderland (TIME) yatırım yapmak mantık mı?

Fiyat tahminimize göre, analizimiz Wonderland’ın şu anda akıllı bir yatırım olduğunu gösteriyor.

TIME Coinin bir geleceği var mı?

Time Coinin güçlü temelleri olduğundan ve birçok insan bu kripto para birimine yatırım yaptığından, TIME’ın geleceğinin umut verici göründüğünü tahmin ediyoruz.

Wonderland ne kadar yükseğe çıkabilir?

Harikalar Diyarı’nın ortalama fiyatı bu yıl 25,52 doları geçebilir . Önümüzdeki 5 yıl içinde TIME fiyatının 115,69 doların üzerine çıkması bekleniyor .

Wonderland (TIME) ne kadar yatırım yapmalıyım?

Harikalar Diyarında yatırım yapmanız gereken belirli bir miktar yoktur, en iyi yatırım tavsiyemiz, yalnızca kaybetmeyi göze alabileceğiniz kadar yatırım yapmanızdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar