Wonderland Nedir ? TIME COİN Nedir , Nasıl Alınır ?

TIME COİN Nedir
Abone Ol 

Wonderland, TIME belirtecine dayalı Avalanche Network’te bulunan ilk merkezi olmayan rezerv para birimi protokolüdür. Peki tam olarak Wonderland Nedir ? TIME COİN Nasıl Alınır , Kaç TL ? TIME Coin Nedir , Nasıl Alınır ? 

Wonderland Nedir ?

Wonderland, TIME belirtecine dayalı Avalanche Network‘te bulunan ilk merkezi olmayan rezerv para birimi protokolüdür. Her TIME Coin, Wonderland hazinesinde bir dizi varlık (örneğin, MIM, TIME-AVAX LP Tokenları vb.) tarafından desteklenir. Ek olarak  Wonderland bahis ve bağlama yoluyla piyasaya ekonomik ve oyun teorik dinamiklerini de getirmektedir.

Ekip , kripto para birimi endüstrisinin geleneksel finans dünyasından bir kez ve herkes için ayrılmasını sağlamak için fiat para birimi kullanmadan temsili bir mal sepeti için fiyat düzlüğü elde etmeyi amaçlamaktadır.

Piyasa katılımcıları için iki ana strateji bulunmaktadır. Bunlar ise Stake etme ve para basma. Stake yapanlar , daha fazla TIME karşılığında TIME Coinlerini stake ederken, madeni paracılar sabit bir hak kazanma döneminden sonra indirimli TIME Coin karşılığında LP tokenları veya MIM tokenları sağlamaktadır.

TIME Coin Nedir ?

 TIME Coin , Avalanche C-Chain’in blok zincirinde yayınlanan bir simgedir. TIME bir sabit para değildir . Bunun yerine TIME , diğer merkezi olmayan varlıklar tarafından desteklenen algoritmik bir rezerv para birimi olmayı hedeflemektedir. Altın standardının fikrine benzer şekilde, TIME kullanıcılarının her zaman fraksiyonel hazine rezervleri basitçe nedeniyle, geri düşebilir serbest yüzen değer sağlar TIME onun gerçek değerini çizer.

Her TIME , ona sabitlenmemiş 1 MIM tarafından desteklenir . Hazine arkaları Çünkü her TIME en az 1 ile MIM , protokol geri almak ve yakacak TIME o 1’in altında esnaf zaman MIM . Bu, TIME fiyatını 1 MIM’e kadar geri itme etkisine sahiptir . Protokol tarafından dayatılan bir üst sınır olmadığından TIME her zaman 1 MIM’in üzerinde işlem yapabilir . Sabitlenmiş == 1, desteklenmişken >= 1 düşünün. TIME taban fiyatının veya gerçek değerin 1 MIM olduğunu söyleyebilirsiniz .

Wonderland Ekibi !

Wonderland Avalanche Network‘teki Olympus’un bir çatalıdır . Ekip çoğunlukla anonimdir ve DeFi Topluluğundan doğmuştur. Merkezi Olmayan Otonom Bir Kuruluş olmayı hedefleyip , bu hedef için aktif olarak çalışmaktadırlar. 

Wonderland coin nedir

Magic Internet Money (MIM) Nedir?

Magic Internet Money ( MIM ), tarafından verilen faiz getiren tokenler tarafından desteklenen bir sabit paradır. MIM , Ethereum Ekosistemine özgüdür ve Avalanche‘a köprülenmiştir. 

Rebase Nedir?

Rebase, stake edilen TIME bakiyenizin otomatik olarak arttığı bir mekanizmadır . Protokol tarafından yeni TIME basıldığında, bunun büyük bir kısmı stakerlara gider. 

Wonderland Toplam Arz !

Wonderland Toplam Arz : 184.350 TIME’dır.

TIME COİN Kaç TL ?

Bugün 1 Wonderland Coin Kaç TL ? 

Önerilen Makaleler

TIME Coin Nasıl Alınır ?

TIME Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Wonderland alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. TIME COİN Nedir ?

  • TIME alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.