Moeda Loyalty Points Nedir ? MDA Token Kaç TL ?

Moeda Loyalty Points (MDA Token ) Ethereum platformunda faaliyet gösteren kripto para birimidir. Peki tam olarak Moeda Loyalty Points Nedir ? MDA Token Kaç TL ?

Moeda Loyalty Points Nedir ?

Moeda Loyalty Points,  Ethereum platformunda faaliyet gösteren bir kripto para birimidir. Platform sayesinde kullanıcılar, dünyanın her yerinden, yerel toplulukların gelişimini destekleyen teknik ağ tarafından seçilen girişimlere ve projelere güvenli ve şeffaf katkılar sağlayabilmektedir. Blok zinciri tabanlı dijital bankacılık, ödemeler ve mikro kredi hizmetlerinden oluşan ekosistem, finansmanı insancıllaştırır ve en çok ihtiyacı olan insanlar, işletmeler ve projeler için sermayeye erişimi artırır. Projeto Sementes aracılığıyla, para birimi tarafından tasarlanan çözüm ekosistemi, topluma fayda yaratma, sürdürülebilirlik ve girişimcilik için potansiyel oluşturma potansiyeli ile hayat bulmaktadır. Destek sayesinde, bir Etki Ayırıcı, projenin gelişimini ve etkisini izler ve her aşamanın sonunda bir bonus alır.

Ekibin amacı ise , finansmanı insancıllaştırmak ve etkiyi dağıtmaktır. İstihdamın ve sürdürülebilir gelirin yaratılması ve sürdürülmesinin, topluma yayılan yeni tüketim kalıplarını belirleyen yıkıcı modellerin temeli olduğunu anlamaktadır. Üreticileri, hizmet sağlayıcıları ve tüketicileri vurgulamak.

Currencies Seed, beş çözümden oluşan yıkıcı bir portföy ile kalkınma ve sosyal etki için bir finansal hizmetler ve teknoloji ekosistemidir:

  1. CurrenciesPay,
  2. CurrenciesAcademy,
  3. CurrenciesMarket,
  4. CurrenciesAcelera
  5. CurrenciesESGLabs.

Şirket2017’deki kuruluşundan bu yana, blok zinciri teknolojisini kullandı ve Brezilya’daki banka hesabı olmayan ve banka hesabı olmayan nüfusa, günlük yaşamları için hizmetler, güvenlik ve uygun maliyetlerle ödeme araçlarına ihtiyaç duyan insanlara odaklandı.

Coin Semente tarafından sunulan merkezi olmayan teknolojiler, ister kırsal ister kentsel topluluklarda yerleşik olsunlar, tüketiciler, üreticiler ve kuruluşlar için sosyal, ekonomik ve sürdürülebilir kalkınmanın desteklenmesini güçlendirir.

MDA Token Nedir ?

MDA Token , bir kripto para birimi olup,  Ethereum platformunda çalışmaktadır . MDA veya BTC kriptoaktifleriniz varsa, MoedaPay hesabınızı Reais’e çevirmek, fatura ödemek, havale yapmak, bağış göndermek veya ön ödemeli kredi kartınızdan çekim yapmak için kullanabilir ve ATM’lerden para çekmek veya binlerce alışveriş yapmak için kullanabilirsiniz.

Moeda Loyalty Points Toplam Arz !

Moeda Loyalty Points Toplam Arz :  19.628.888 MDA ‘ dir.

 

Moeda Loyalty Points

MDA Token Nasıl Alınır ?

Moeda Loyalty Points almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. MDA Token  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.

  • MDA alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.