Eski Yöneticiden Açıklama: AAX Borsası Açılmayabilir!

aax borsası

Hong Kong merkezli kripto para borsası AAX’in küresel pazarlama ve iletişimden sorumlu eski başkan yardımcısı Ben Caselin, Pazartesi günü istifasını açıklamasından bu yana Çarşamba günü CoinDesk TV’ye verdiği ilk röportajda operasyonlarını ve yeniden yapılanmasını sonlandıracağını söyledi. Eski Yöneticiden Açıklama: AAX Borsası Açılmayabilir! 

  • AAX Borsası, 13 Kasım’da sosyal medya hesaplarını sildi ve müşteri bakiyelerini doğrulayamayan ve para çekme işlemleriyle beraber tüm hizmetleri dondurdu .
  • AAX, para çekme işlemlerine devam etmenin borsayı sermaye açığı riskine sokacağını da sözlerine ekledi.
  • Şirket , 19 Kasım’da yatırımcılarla görüştüğünü ve normal faaliyetlerine dönme şansını gördüğünü açıkladı, ancak Caselin, ayrılırken bunun kendi gözlemi olmadığını söyledi.
  • Yatırımcılarla ilk görüşmelerin ve kurtarma girişimlerinin istifasından önce durduğunu açıklayan Caselin, “Şirketin daha yasal bir prosedüre geçmesinin çok daha olası bir senaryo olduğunu düşünüyorum” dedi.
  • AAX, FTX krizinin ortasında tüm işlemleri durdurmuştu.

İlginizi çekebilir: SBF Açıkladı: “Para Çekme İşlemleri Bugün Başlatılabilir”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.