SBF Açıkladı: “Para Çekme İşlemleri Bugün Başlatılabilir”

ftx us para çekme
Abone Ol 

İflas eden FTX borsasının eski CEO’su SBF, FTX US hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Bildiğiniz gibi SBF FTX’in iflasından pişman olduğunu dile getirmişti. Bunun yanı sıra sürekli özür dileyen eski Ceo, sosyal medya üzerinden her şeyin yoluna gireceğini bildirmişti.

SBF açıkladı: “FTX US para çekme işlemleri bugün başlatılabilir”

The New York Times’tan Andrew Ross Sorkin ile röportaj yapan Sam Bankman-Fried namı diğer SBF, risk yönetimi ve hayırseverlikten düzenlemeye, Bahamalar’daki gayrimenkullere ve her şeye kadar pek çok konuda konuştu.

SBF, FTX’in CEO’su olarak “berbat ettiğini” ve büyük hatalar yaptığını kabul etti. Daha çok risk yönetimine ve müşterileri korumaya odaklanması gerektiğini iddia etti. Yine de bazı müşterilerin, özellikle de FTX US’dekilerin “tam” olma şansı gördüğünü iddia etti. Ancak, büyük bir uyarıyla bu umudu eklemekte gecikmedi ve hiçbir şey için söz veremeyeceğini söyledi.

Son olarak Sam Bankman-Fried, FTX US’in “tamamen ödeme gücüne sahip” olduğunu ve “para çekme işlemlerinin bugün açılabileceğini” söyledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.