O Borsadan Korkutan Haber, Tüm Çekimler Durduruldu!

aax kripto
Abone Ol 

Hong Kong merkezli kripto parası tüm işlemlerini askıya aldı. 2022 yılı resmen kripto para piyasası için bir yıkım yılı oldu. Her bir yatırımcı Bitcoin’in küllerinden doğacağı zamanı beklerken, tüm kripto para borsaları arasında ilk 56 içerisinde yer alan AAX Son güncellemelerden birinde tüm işlemleri askıya aldı.

AAX Borsası Tüm İşlemleri Askıya Aldı!

Duyurunun detaylarına göre borsa, mevcut sistem yükseltmeleri nedeniyle tüm operasyonlarını askıya aldığını belirtti. Borsa, sistem yükseltme bildiriminde, mevcut piyasa durumu nedeniyle entegrasyonun daha uzun sürdüğünü belirtiyor. AAX ayrıca sorunun 7-10 gün içinde çözüleceğini de belirtiyor. AAX Başkan Yardımcısı Ben Caselin, devam eden sorun hakkında topluluğa Telegram aracılığıyla hitap etti.

Caselin, bakımın daha uzun süreceğini belirterek, kullanıcının sabrını istedi. AAX’ten rezerv kanıtı belgeleriyle birlikte resmi bir duyuru yapılacağını belirtti.

AAX Borsası 10 Kasım’da bir duyuru yapmıştı;

AAX ve sektörümüzün uzun vadeli büyümesi için şeffaflığa güçlü bir bağlılığın gerekli olduğuna inanıyoruz . Ayrıca, Rezerv Kanıtı ve diğer önemli bilgileri size sunma sürecindeyiz. Daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

AAX Nedir?

AAX sitesinden alınan bilgilere göre: Işık hızıyla kripto yatırımı yapmanızı sağlayan LSEG Technology’nin dünyaca ünlü eşleştirme motoru tarafından desteklenen dünyanın ilk kripto borsasıdır. AAX 2018’in başında kurulmuş ve 18 aylık araştırma ve geliştirme çalışmalarının ardından, borsa resmi olarak Kasım 2019’da faaliyete başlamıştır. Asya-Pasifik’in birçok yerinde ofislerle AAX’in 200 kişilik ekibin lideri CEO Thor Chan’dır.

Bu haberlere göz attın mı;

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.