En Eski Bitcoin Madencisi Ortaya Çıktı!

bitcoin madencisi

Bitcoin‘in başlangıcı her ne kadar gizem dolu olsa da, bazı başlangıçlar zamanla ortaya çıkmaya devam ediyor. Bir forumda, Bitcoin aktif olduktan bir hafta sonra bir madencinin aktif olduğu ortaya çıktı. İşin en ilginç kısımlarından biriyse o madenci şu an hala aktif olarak biliniyor! İşte en eski Bitcoin madencisi bir forumda ortaya çıktı!

En eski Bitcoin Madencisi

  • Faaliyetleri Ocak 2009’a kadar izlenebilen bir madenci, efsanevi Bitcoin forumu bitcointalk.org’da göründü
  • Bitcoin o zamanlar bir haftadan eski değildi, bu da madenciyi kurucu Satoshi Nakamoto‘dan sonraki ilk kripto madencilerinden biri yapıyor.
  • Anonim kullanıcı, doğrulanabilir bir zincir üstü imza kullanarak Bitcoins Steinzeit üzerindeki etkinliğini doğruladı. Forumda çıkarılan en eski kripto paraları arayan bir soruya yanıt veriyordu.
  • Gizemli bir şekilde, anonimin forum hesabı yalnızca Kasım 2022’den beri var, bu da onun yalnızca bu amaçla öne çıktığını gösteriyor.
  • Kullanıcı adı OneSignature ve Bitcoin imzası dışında, kullanıcı hakkında başka hiçbir şey bilinmiyor. Ancak, blockchain’in ilk geliştiricileriyle yakın bir şekilde çalışmış olabilir.
  • Buda bu kullanıcının Satoshi Nakamoto’yla yakından çalışmış olabileceği ihtimalini fazlaca artırıyor.
  • Nakamoto, forumdan tamamen kaybolmadan önce son gönderisini yaklaşık on yıl önce yayınladı.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.