Düzenleyiciler FTX Gibi Planları İmkansız Hale Getirmeli

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, Kripto Konseyi başkanı Sheila Warren’ın kripto para birimi endüstrisini düzenleme ihtiyacına ilişkin açıklamasını destekledi. Brad Garlinghouse: “Düzenleyiciler FTX gibi planları imkansız hale getirmeli”

Brad Garlinghouse: “Düzenleyiciler FTX gibi planları imkansız hale getirmeli”

Sheila Warren, dünyanın dört bir yanındaki finansal düzenleyicilerin kripto para şirketlerinin “korkunç davranışlarını” ortaya çıkarmak için çalışması gerektiğini vurguladı. Elbette FTX borsasının iflas sürecini kastediyor.

Warren, bu tür dolandırıcılık planlarının erken bir aşamada tespit edilmesi ve genellikle dolandırıcılık yapan şirketlerin faaliyet gösteremeyeceği ve müşteri çekemeyeceği iş koşullarının yaratılması gerektiğine dikkat çekti.

Garlinghouse, kripto para birimi endüstrisinin henüz emekleme döneminde olduğu görüşünü dile getirdi. Bu nedenle, çeşitli dolandırıcılar ve şüpheli kişiler, iyi niyetli yatırımcılar pahasına çeşitli planlar oluşturmak ve kendilerini zenginleştirmek konusunda kendilerini rahat hissederler.

Ripple CEO’su, endüstri olgunlaştıkça dolandırıcılığın daha nadir hale geleceğini umuyor. Garlinghouse geçtiğimiz günlerde Ripple’ın FTX borsasının varlıklarıyla ilgilendiğini ve bazı yan kuruluşlarını ve varlıklarını satın alabileceğini söyledi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.