TrueFeedBack Coin! TFBX Coin Kaç TL? TFBX Nasıl Alınır?

tfbx coin

TrueFeedBack bir blockchain  tabanlı , veri toplama ve analiz platformudur. Peki TrueFeedBack Coin ! TFBX Coin Nedir ? TFBX Coin Kaç TL ? TFBX Nasıl Alınır?

yeni kripto paralar

TrueFeedBack Coin ! TFBX Coin Nedir ?

TrueFeedBack bir blockchain  tabanlı , veri toplama ve analiz platformudur. TrueFeedBack uygulamasında kullanıcılar anonim kalır ve cevapladıkları ankete göreve karşılık token kazanırlar. Paylaşılan veriler blok zincirinde tutulur. Böylelikle veri toplayıcı , verilerin gerçek kişilere ait olup olmadıklarını tespit ederek ödül dağılımını garanti edecektir.

tfbx coin nedir

TFBX Coin Kaç TL?

Toplam Arzı  5.000.000.000 TFBX’dir.


 

TFBX Nasıl Alınır?

TrueFeedBack Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulaması olacaktır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. TrueFeedBack Coin   Nasıl Alınır ?TrueFeedBack Coin  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,TrueFeedBack Coin  in çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , Bithump üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .

  • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamalısınız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Bithump üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .
  • YENİ ÇIKACAK COİNLER