Huobi CandyDrop Nedir?

Abone Ol 

CandyDrop, Huobi Global topluluğu ile listelenen token miktarlarını paylaşan Huobi Global’de dahili bir platformdur. Tüm Huobi Global hesap sahipleri, listeleme etkinliklerine katılabilir ve token kazanma konusunda eşit şansa sahip olabilir.

Bu şekilde, Huobi Global, kripto kullanıcılarının onları finansal olarak ödüllendirmesi muhtemel güvenilir yeni projeler bulmasına yardımcı olan bir aracı olarak işlev görür. Bu, piyangoyu kazanan kullanıcılar büyük olasılıkla platformunu ve ürünlerini kullanmaya başlayacak ve büyük olasılıkla topluluğunun bir parçası olacağından projeye de fayda sağlar.

Örneğin, CandyDrop web ara yüzüne bakarsanız (aşağıdaki ekran görüntüsü), yeni listelenen tokenları, paylaşılacak tam token sayısını ve bu tokenlarını kaç kullanıcının kazanabileceğini göreceksiniz.

huobi candydrop

Örnek olarak bu token listelerinden birini inceleyelim. Band Protokolü (BAND) listesi, airdrop olarak 25.006 BAND (o sırada yaklaşık 85.425 USDT değerinde) teklif etti. Toplam 56.814 kullanıcı katılımcı olarak kaydoldu ve bunlardan 5.000’i token çekilişini kazandı.

Şanslı kazananlardan biri olsaydınız, tokenları dilediğiniz şekilde kullanmak için ücretsiz olarak alabilirdiniz. Örneğin, bunları takas edebilir veya satabilir ya da başka amaçlarla kullanılmak üzere Huobi Global dışına aktarabilirsiniz.

Ama bir kazanan olarak nasıl seçilir? Kazananların seçimi rastgele yapılır. Bunu, her katılımcının adını bir kağıda yazıp şapkaya attığı, ardından şapkadan çekilen ilk 5.000 ismin kazanan olarak ilan edildiği şanslı bir çekiliş olarak düşünün. Ancak adınızı şapkaya koymadan önce, üç gün içinde en az 100 USDT içeren spot ticarete girmelisiniz. 100 USDT ile işlem yaptıktan sonra, Huobi Global mobil uygulamasında ‘Katıl’ seçeneğine dokunun. Ayrıca ek 300 USDT ile işlem yaparak ikinci bir bilete sahip olabilirsiniz.

CandyDrop’a nasıl katılınır?

  • Her şeyden önce Huobi Global borsasında bir kaydınızın olması gerekiyor. Burada yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilir ve ödüllerden yararlanabilirsiniz.
  • Başlamak için Huobi Global mobil uygulamasını indirin ve hesabınıza giriş yapın. Giriş yaptıktan ve kimlik doğrulama işlemini tamamladıktan sonra, aşağıdaki adımları izleyin:

Huobi Global ana sayfasında CandyDrop’a dokunun. Görmek için sağa kaydırmanız gerekebilir.

  • Burada katılabileceğiniz tüm CandyDrop token listelerini göreceksiniz. İlgilendiğiniz projenin yanındaki kutuda Katıl’a dokunun; birden fazla token listesine katılabilirsiniz. Bu örnekte WBT kullanacağız.

  • Katıl’a dokunduktan sonra aşağıdaki ekranı göreceksiniz. Buradan tekrar Katıl’a dokunun. Katılmadan önce günlük belirli bir miktarda USDT ticareti yapmanız gerektiğini unutmayın (Vol/Gün alanında yansıtılır). Ayrıca Katıl düğmesi altında ilgili proje hakkında bilgi edinmelisiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.