Do Kwon, Karadağ Mahkemesinden Ayrılırken Görüntülendi! (Video)

do kwon tutuklandı
Abone Ol 

Gazeteci Isabel Hunter tarafından elde edilen görüntülerde Terra’nın kurucusu Do Kwon, bir Karadağ mahkemesinden kelepçeli olarak çıkarken gösteriliyor. Görüntüler, Kwon’un Karadağ’daki bir havaalanında sahte belgelerle tutuklanmasından bir gün sonra geldi.

  • Terra’nın kurucusu, dijital varlık şirketinin 60 milyar dolarlık çöküşündeki rolü nedeniyle birçok ülkede suçlamalarla karşı karşıya.
  • Terra Luna çöküşü resmen kripto ekosisteminde deprem etkisi yaratmıştı.
  • Dün Karadağ İçişleri Bakanı Filip Adzic şu açıklamarı yapmıştı;

Karadağ polisi, Singapur merkezli Terraform Labs’ın kurucu ortağı ve yönetici direktörü Güney Kore uyruklu Do Kwon olduğundan şüphelenilen bir kişiyi hapse attı. 40 milyar dolardan fazla kayıpların arkasında kalan eski “kripto paralar kralı”, sahte belgelerle Podgorica havalimanında özgürlüğünden mahrum bırakılırken, Güney Kore, ABD ve Singapur onu arıyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.