Bitcoin Teknik Analiz

bitcoin
Abone Ol 

Amerika’da yer alan bankalar iflas bayrakları çekmeye devam ederken, bireysel ve kurumsal yatırımcılar güvenli liman olarak altın ve Bitcoin’e yatırım yapmaya devam ediyorlar. İşte Bitcoin teknik analiz, destek ve direnç seviyeleri

Bitcoin Destek ve Direnç Seviyeleri

Powered by TradingView

Direnç Seviyesi (R3): 30528,32
Direnç Seviyesi (R2): 29629,08
Direnç Seviyesi (R1): 28981,84
Pivot Noktası: 28082,60
Destek Seviyesi (S1): 27435,36
Destek Seviyesi (S2): 26536,12
Destek Seviyesi (S3): 25888,88

Bitcoin satın almak için en güvenilir borsaları sizler için listeledik. Satın almak için aşağıdaki borsaları tercih edebilirsiniz.

Bitcoin Teknik Analiz Aracı

Bitcoin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Bitcoin alım-satım derecesini görebilirsiniz.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.