Diamond Launch Coin Nedir? DLC Coin Nasıl Alınır?

Diamond Launch coin
Abone Ol 

Diamond Launch, kullanıcılara ve yatırımcılara kripto para projeleri sağlamak için tasarlanmış ve erken aşamadaki premium projeler için token satışı sunan bir IDO protokolüdür. Diamond Launch Coin (DLC Coin) Nedir, Nasıl Alınır? 

Diamond Launch Coin alım-satım işlemleri için hemen buradan Gateio Borsasına kayıt olunuz!

Diamond Launch Coin (DLC Coin) Nedir?

Diamond Launch, çok zincirli bir IDO dağıtım platformu olarak birden fazla token satışı sunarak yatırımcıların kripto para birimi ön satışlarına daha adil bir şekilde katılmalarını sağlamaktadır. 

Diamond Launch, tüm token sahiplerini teşvik etmek ve ödüllendirmek için giriş yolunda kapsayıcı ve düşük bir engel sağlar. Diamond Launch, çeşitli satış öncesi yöntemleri destekler: katılım eşiği olmayan halka açık satışlar; Diamond tokenlarının tutulmasını gerektiren özel ön satış.

Diamond Launch ayrıca, her katmana garantili bir tahsisat veren çift dönüşlü bir mekanizmayı da destekler. Şans, piyango veya bot katılımı yok; tüm seviyelerdeki katılımcılara ödüllerin adil bir şekilde dağıtılması garanti edilecektir.

  • IDO katılımı: yüksek kaliteli projelerin beyaz listesini elde etmek için token tutun.
  • Staking madenciliği: DLC, proje tokenları vb. gibi ödüller almak için stake etmeye katılın
  • Oy hakları: Diamond Launch’ta hangi projelerin ön satış için onaylanacağına karar vermek için oylamaya katılın.

Diamond Launch‘ın kurucu ortağı ve CEO‘su Artur Kolomoitsev’dir. Artur daha önce, önde gelen DEX toplayıcılarından biri olan TitanSwap’a önemli bir katkıda bulundu ve tokenleri Bithumb, Kucoin, Huobi Global ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok CEX’te listelendi. Artur, 2013 yılında ilk Bitcoin’ini satın aldı ve uzayda en çok büyüyen şirketlerden bazılarında melek yatırımcı oldu.

İlginizi Çekebilir

DLC Coin Nasıl Alınır?

DLC Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.