CEO, Daha Fazla Bitcoin Alma Nedenlerini Açıkladı!

Bitcoin Alma Nedenleri
Abone Ol 

Devere Group’un CEO’su Nigel Green, Bitcoin düşüşünü satın almasının birçok nedenini paylaştı. “Son türbülansa rağmen, Bitcoin ve diğer büyük kriptoların yörüngesinin yukarı doğru olduğuna inanıyorum” dedi. CEO, Daha Fazla Bitcoin Alma Nedenlerini Açıkladı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Nigel Green Bitcoin Alım Sebeplerini Sıralıyor!

Finansal danışmanlık ve varlık yönetimi firması Devere Group’un CEO’su Nigel Green, Bitcoin dip fiyatını satın aldığını doğruladı. Bu hafta yayınlanan bir blog yazısında yönetici, kripto pazarındaki satışların ortasında neden daha fazla bitcoin satın almasının çeşitli nedenlerini özetledi.

“Federal Rezerv tarafından politika sıkılaştırmasına bağlı olarak ABD dolarının devam eden gücü, küresel borsalardaki son düşüşte gördüğümüz gibi, bitcoin ve diğer tüm risk varlıkları tarafından hissediliyor” dedi ve ekledi: “Ancak birçok ciddi kripto yatırımcısı gibi ben de dipten satın alıyorum. Bu kısa vadeli oynaklığı daha uzun vadeli kazançlar için kucaklıyorum.”

Green, neden daha fazla BTC satın aldığını paylaşmaya devam etti . Balinaların dev kripto sahibi yatırımcılar olduğunu ve para birimi değerlemelerini hareket ettirme potansiyeline sahip olmak için yeterli varlığa sahip olduklarını belirtti.

Sözlerine şu şekilde devam etti: “Son haftalarda balinalar satılıyor ve bu da diğerleri ürküp panikledikçe piyasa fiyatını düşürme etkisine sahip. Bu daha sonra büyük oyuncuların pistte daha fazla ve daha ucuza geri satın almalarını sağlar.”

Önerilen Makaleler

Önümüzdeki haftalarda varlıklarını satın almak ve yenilemek için hamlelerini yapmaya hazırlandıklarını hissediyorum.

Ayrıca, göze çarpan başka balina faaliyetleri de var. Son 30 günde 10.000 ila 100.000 Bitcoin tutan yeni cüzdan sayısı 103 arttı” dedi.

Bunlara ek olarak ise, satın alma nedenleri arasında kriptonun temellerini de göstererek, fiyattaki düşüşün “önemli bir satın alma fırsatı” olduğunu vurguladı.

“Birçok büyük şirket, finans kurumu, hükümet, prestijli üniversite ve ünlü yatırım efsaneleri gibi, dijital para birimlerinin paranın kaçınılmaz geleceği olduğuna eminim.”

Green, “Giderek artan teknoloji odaklı, küreselleşen dünyamızda dijital, sınırsız, merkezi olmayan para birimlerini tutmak mantıklı” dedi. “Ayrıca, benimseme ve talep sürekli artıyor, aynı zamanda arz azalıyor.”

Devere Grup yöneticisinin varmış olduğu sonuç ise: ‘Son türbülansa rağmen, bitcoin ve diğer büyük kriptoların yörüngesinin yukarı doğru olduğuna inanıyorum. Bu yüzden mevcut düşüşü indirim olarak görüyorum.’ Green, birkaç kez bitcoin fiyatı hakkında bazı yükseliş tahminleri yaptı. Haziran ayında BTC için bir boğa koşusu ve “ önemli bir sıçrama ” öngördü .

Uyarı

Bilgikripto.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Bilgikripto.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Bilgikripto.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır..

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri