Defy (FCOİN) Nedir ?

fcoin nedir
Abone Ol 

Ütopik bir dünya , arıtılmış gerçeklik ve kripto para kazanma ! Defy (FCOİN) Nedir ? DEFY, oyna ve kazan bir NFT blok zinciri mobil oyunudur. 

Defy Nedir ?

Oyuncuları sanal ve fiziksel dünyalar arasında köprü kuran bir metaverse içine çeken DEFY, hiper gündelik kod kırma oyunu ile artırılmış gerçeklik (AR) maceralarıyla gerçek dünya keşfini birleştiriyor.

DEFY’nin oyun içi ekonomisi, oyuncuların deneyimi düşünülerek tasarlanmıştır. Çift para birimi modeli, kapsamlı bir özelleştirilebilir takas edilebilir oyun varlıkları setinin yanı sıra çaba sarf etmeye istekli oyuncular tarafından kullanılabilecek çoklu teşvik mekanizmalarıyla birleştirilir.


DEFY tokeni, kullanıcıların oyun içi varlıklar edinmesine, diğer kullanıcılarla etkileşime girmesine ve oyundaki operatörler olarak etkinliklerini artırmasına izin vermede anahtar olan bir yardımcı simgedir. Kullanıcılar, oyun içi başarılar yoluyla biriken FCOINS (oyun içi para birimi) ile DEFY tokenları kullanabilir veya bir CEX veya DEX aracılığıyla $DEFY satın alabilir.

DEFY oyunu, Future Systems’ın kendi etkileriyle interneti güçlendiren küresel ağlar üzerinde tam kontrol kazandığı fütüristik bir distopik dünyada geçiyor. Oyuncular, sömürülen bir mobil uygulama aracılığıyla ağlarına girerek ve cüzdanlardan yeni dünya para birimi FCOIN’i çalarak Future Systems’a karşı devriminde inside man, kha0s’a katılarak operatör rolünü üstlenirler. Operatörler, devrime katılmak ve kimliklerini Future Systems’dan gizlemek için bir NFT Sanal Özel Maskeye (VPM) ihtiyaç duyar.

Fcoin Nedir ?

FCOIN, DEFY mobil oyununun oyun içi kriptografik olmayan para birimidir. FCOIN, Future Systems madeni parasının kısaltmasıdır ve DEFY bilgisinde, tüm hakim Future Systems metaverse’inin merkezi para birimidir. İlk başta, dünyaya büyük kolaylık sağlar. Bir süre sonra FCOIN’in sizi kontrol etmek için kullanıldığı anlaşılır.

FCOIN, oyun içinde dünyaya yayılmış Future Systems kulelerini hackleyerek kazanılır. FCOIN, başkaları ve diğerleri için cüzdanların şifresini çözmek gibi oyun içi görevleri tamamlayarak da kazanılabilir.

Gelecekteki Sistemlere karşı mücadele etme arayışınızda size yardımcı olacak oyun içi sarf malzemeleri ve öğeleri satın almak veya yükseltmek için kullanılabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.