Hareket Et Kazan Platformu Menzy Nedir ?

mnz token
Abone Ol 

2022 yılına damgasını vuran kripto projelerinden bir bölümü de yürü kazan , koş kazan yada hareket et kazan gibi uygulamalar oldu . Yeni bir Move2earn projesi olan Menzy nedir ?

Menzy Nedir ?

Menzy Move2Earn, gerçekleştirilen eylemi görsel olarak algılama ve kataloglama yeteneğine sahiptir. Yazılım ayrıca, kullanıcıların hızlarına, zamanlarına ve hızlarına bağlı olarak ödüllerini doğrudan artırabilecek bir antrenman ve sporun farklı pozlarını veya stillerini belirleme yeteneğine de sahiptir.

Move2Earn, Menzy’nin kullanıcıların MNZ Tokenları şeklinde pasif bir gelir elde etmelerini sağlayan benzersiz vücut hareket sayma sistemidir. Şu anda piyasada bulunan mevcut Move2Earn algoritmaları yalnızca adım sayımları sunuyor, ancak Menzy yürütülen her türlü hareketi veya sporu tanıyan benzersiz bir AI Tabanlı sistem geliştirdi; hepsi cep telefonunuzun kamerasının yardımıyla.

Menzy, eksiksiz bir kripto para ekosistemi olmayı hedefliyor. Kullanıcılar, MNZ Tokenlerini kullanarak, BNPL için temel takas ve teminat ile birlikte stake etme, ödeme yapabilme, transfer yapabilme gibi beklenen tüm olanaklardan yararlanacaklar. MNZ Belirteçleri tam kullanıma sahip olacak ve hem gerçek dünyada hem de meta veri tabanında birçok özellik ve aktiviteye izin verecek. Birden fazla aktiviteden kazanılan tüm MNZ Tokenları, özel Menzy cüzdanlarında saklanır. Bu Menzy cüzdan uygulaması, Yüz Profilinizi şifrenize dönüştüren 3D Yüz Düğüm noktaları içerir. Basitçe, Menzy’nin yazılım cüzdan uygulamasında depolanan tüm kripto para varlıklarınız güvenli, emniyetli ve yalnızca yüz biyometrik tanıma özelliğinizle erişilebilir.

Menzy adım mekanizması, bireylerin Menzy’nin benzersiz NFT‘lerini tutarken sadece adımlar atarak pasif bir kazanç elde etmelerini sağlar. Her Menzy NFT’si, tüm Menzy sahiplerinin çok çeşitli spor ve oyunlarda birbirleriyle yarışmalar düzenleme yeteneğine sahip olduğu Move2Earn sistemi açısından kendine özgü bir özelliğe ve işlevselliğe sahiptir. Bunlar koşma, ağız kavgası, atlama, boks ve çok daha fazlasını içerir. Hepsi bu değil; Menzian’s, fiziksel sporcuların Eşler Arası Sanal Eğitim, danışma ve dünyanın dört bir yanından farklı Cross-Fit nitelikli eğitmenlerle bağlantı kurmalarına olanak tanıyan gerçek dünya sporlarında diğer rakipleriyle rekabet edebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.