Ana SayfaKripto Para HaberleriCharles Hoskinson ve Adam Back Menkul Kıymet, Emtia Tartışmasına Girdi

Charles Hoskinson ve Adam Back Menkul Kıymet, Emtia Tartışmasına Girdi

Blockstream kurucu ortağı ve Bitcoin öncüsü Adam Back: "Bitcoin bir ICO [ İlk Para Teklifi ] gerçekleştirmedi, merkezi olmayan bir yapıya sahip, bir CEO ve ICO onaylı bir vakıf yok." açıklamalarında bulundu.

spot_img

X’te, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson ile Bitcoin emektarı Adam Back arasında bir tartışma yaşandı. Canlı yayın sırasında Hoskinson, izleyicilerinden Bitcoin ile Cardano, Ethereum gibi kripto para birimleri arasındaki farkları belirtmelerini istedi. Bu sırada Adam Back tartışmaya dahil oldu. İşte detaylar….

Charles Hoskinson ve Adam Back Bitcoin Tartışması

Blockstream kurucu ortağı ve Bitcoin öncüsü Adam Back: “Bitcoin bir ICO [ İlk Para Teklifi ] gerçekleştirmedi, merkezi olmayan bir yapıya sahip, bir CEO ve ICO onaylı bir vakıf yok.” açıklamalarında bulundu. Back’e göre Bitcoin bir emtiadır ve Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu da bunu bu şekilde görmektedirEthereum ve Cardano ise ilk ihraç edilen kripto paralar nedeniyle kayıtlı menkul kıymet değiller.

Hoskinson, Cardano (ADA) için bir ICO’nun olmadığını savundu Ancak Bitcoin topluluğunun bazı üyeleri, Cardano’nun token başına 0,0024 dolarlık ICO fiyatına ve yatırımcıların Bitcoin ile ADA satın alma olanağına dikkat çekti.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC). Otorite zaten Cardano’yu birçok davada menkul kıymet olarak sınıflandırmıştı . Bu arada Hoskinson, Bitcoin’den hoşlanmamasıyla tanınıyor. Geçmişte Bitcoin maksimalistlerini  “aptallığın ötesinde ” olarak adlandırmıştı .

Charles Hoskinson’un bazen neden Bitcoin’i bu kadar sevmediğine anlam verilmiyor. Eğer bu ekosistemin başlangıcı için BTC öncü olmasaydı belki de ADA geliştirmek için bir fikirin temelleri atılmayacaktı.

Her ne kadar tüm tartışmalar devam ederse etsin, Bitcoin bu yolculukta öncü olmaya devam edecek.

Diğer haberler:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar