Ana SayfaKripto Para HaberleriDOGE-1 Ay Görevi Onaylandı. İşte O Tarihler..

DOGE-1 Ay Görevi Onaylandı. İşte O Tarihler..

Doge-1 ay görevi onaylandı. İşte haberin detayları..

spot_img

DOGE-1 ay misyonunun gelecek yıl 12 Ocak’ta başlatılacağı doğrulandı. Onay, Federal İletişim Komisyonu tarafından 0083-EX-CN-2022 dosya numarasıyla verildi. Haber mikroblog sitesinde yayılırken DOGE destekçileri X üzerinde birden fazla gönderi paylaşarak mutluluklarını dile getirdi.

Doge-1 Ay Görevi

Görev Lansmanı birçok kez ertelendi. X Ceo’su Elon Musk, DOGE-1’in lansmanını  ilk kez 9 Mayıs 2021’de Twitter’da duyurdu. Elon Musk, 9 Mayıs 2021’de Twitter’da DOGE-1’in, Intuitive Machines ve NASA arasındaki ortak bir girişim olan Nova-C/IM-1 misyonundaki araç paylaşımının parçası olacağını duyurdu.

Ancak Intuitive Machines’in fırlatma sağlayıcısı SpaceX, Nova-C görevinde birçok gecikmeye neden oldu. Özellikle SpaceX’in ertelemelerinden kaynaklanan bu gecikmeler, DOGE-1’in planlanan fırlatılmasını etkiliyor. Sonuç olarak kripto topluluğu, görevin ilerleyişiyle ilgili güncellemeleri sabırsızlıkla bekliyor.

Başka bir Dogecoin görevinde, Uzay teknoloji firması Astrobotic , fiziksel DOGE’yi ayın yüzeyine taşıyacak olan Peregrine Mission One’ı başlatmaya hazırlanıyor . Fırlatmanın 12 Aralık’ta başlayacağı bildiriliyor. Madeni para DHL Moonbox’a dahil edilecek ve ULA’nın Vulcan Centaur Roketi aracılığıyla taşınacak.

Hem DOGE-1 misyonu hem de Astrobotic’in ay misyonu Dogecoin topluluğu tarafından finanse edilmektedir. Lansman yaklaşırken hem kripto pazarında hem de Doge destekçilerinde heyecan artıyor.

Diğer kripto para haberleri:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar