Bu Hafta İzlenecek En İyi Kripto Paralar: Bitcoin, LINK, ICP, ONE

Bitcoin (BTC)/USDT
Abone Ol 

BitcoinBTC ) ve çoğu büyük altcoin, her ralli girişiminde desteklerin azalması ve ayıların satış yapması nedeniyle baskı altında kalıyor. Bu Hafta İzlenecek En İyi Kripto Paralar: Bitcoin, LINK, ICP, ONE !

Bu olumsuz duygu , kripto korku ve açgözlülük endeksini 8 Ocak’ta şimdiye kadarki en düşük okumalarından biri olan yüzde 10’a çekti. Buna karşılık, 2021, “aşırı açgözlülük” endeksi yüzde 93 okuma isabet seviyeleriyle yükseliş notu ile başlamıştı.

Bu Hafta İzlenecek En İyi Kripto Paralar: Bitcoin, LINK, ICP, ONE !

Bu Hafta İzlenecek En İyi Kripto Paralar: Bitcoin, LINK, ICP, ONE ! Yeni yılda bu zayıf açılış, yükselişini sürdüren Bloomberg Intelligence analisti Mike McGlone’un cesaretini kırmadı. Yakın tarihli bir analizde, Bitcoin’in bu yıl 100.000 dolara ve Ether‘in ( ETH ) 5.000 dolara fırlayabileceği tahmininde bulundu.

Bitcoin (BTC)/USDT Analiz !

Bitcoin‘in düşüş trendi 39.600 dolarda güçlü desteğe ulaştı. Fiyat, 8 Ocak’ta boğalar ve ayılar arasındaki kararsızlığı gösteren bir Doji mum kalıbı oluşturdu.

Bu Hafta İzlenecek En İyi Kripto Paralar: Bitcoin, LINK, ICP, LEO, ONE
BTC/USDT Günlük Grafiği

Hem hareketli ortalamalar düşüyor hem de Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı satım bölgesine yakın, bu da en az direnç aşağı yönde olduğunu gösteriyor.

Ayılar fiyatı 39.600 doların altına çekerse, satışların yoğunlaşması muhtemeldir ve BTC/USDT çifti bir sonraki sağlam desteği 28.805 dolardan başlatabilir.

Öte yandan, fiyat mevcut seviyelerden toparlanırsa parite 20 günlük üssel hareketli ortalamaya ulaşabilir.

Fiyat bu seviyeden düşerse, duyarlılığın negatif kalacağını ve tüccarların ralli sırasında satış yaptığını gösteriyor. Bu, 39.600 doların altında bir kırılma olasılığını artıracak.

Boğaların, trendde olası bir değişikliği belirtmek için fiyatı hareketli ortalamaların üzerinde tutması gerekecek.

BTC/USDT 4 Saatlik Grafik

4 saatlik grafik, satış momentumunun bir ara durduğunu ve 45.456 doların altında kapandığını gösteriyor. Boğalar düşüşü 40.501 dolarda durdurmaya çalışıyor ancak toparlanma girişiminin güçlü satışlarla karşılaşması muhtemel.

Alternatif olarak, 20-EMA’nın üzerinde bir kırılma ve kapanış, pariteyi 50 basit hareketli ortalamaya itebilir. Boğalar fiyatı bu direncin üzerine çıkarsa, ayıların kontrolünü kaybediyor olabileceğini düşündürür.

LINK/USDT Analiz !

Chainlink ( LINK ), son birkaç aydır 15 ila 35,33 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem görmekte.

Boğalar, fiyatı hareketli ortalamaların üzerine itti ve RSI aşırı alım bölgesine yakın yükseldi, bu da alıcıların kısa vadede üstünlüğün olduğunu gösteriyor.

LINK/USDT Günlük Grafik

Ayılar, son birkaç gün için 27.61 dolar civarında güçlü bir meydan okuma oluşturdu ancak boğalar, fiyatın 20 günlük EMA’nın (23.23 dolar) altına düşmesine izin vermedi.

Boğalar fiyatı 27.61 doların üzerinde korursa, LINK/USDT çifti 30’a yükselebilir ve daha sonra genel dirence 35.33 dolara yükselebilir.

Bu yükseliş görünümü, fiyat mevcut seviyeden düşerse ve hareketli ortalamaların altına düşerse bir geçerliliği kalmayacaktır. Parite daha sonra 18 dolara düşebilir.

LINK/USDT 4 Saatlik Grafik

Grafik 27.61 dolar genel direncinin üzerine tırmanan fiyatı gösteriyor. Ayılar şimdi yukarı yönlü momentumu 30 dolarda tutmaya çalışacak. Bir sonraki düzeltme 27.61 doların altında başarısız olursa, ralli olasılığını 35.33 dolara yükseltecek.

ICP/USDT Analiz !

Internet Computer (ICP) 4 Ocak’ta düşüş trendi çizgisinin üzerinde kırıldı ve kapandı; bu, düşüş trendinin sona erebileceğinin ilk göstergesiydi.

Ayılar agresif boğaları tuzağa düşürmeye ve fiyatı 20 günlük EMA’nın (29 dolar) altına çekmeye çalıştı ancak başarısız oldu.

ICP/USDT Günlük Grafiği

Boğalar 8 Ocak’ta tekrar fiyatı düşüş trendi çizgisinin üzerine itti ve kapattı. Hareketli ortalamalar yükselişe geçişinin eşiğinde ve RSI pozitif bölgeye sıçradı, bu da boğaların geri dönmeye çalıştığının göstergesidir.

Alıcılar fiyatı 38.02 doların üzerinde tutar ve sürdürürse, ICP/USDT çifti 45.79 dolara yükselebilir. Bu seviye yine sert bir engel olarak hareket edebilir, ancak aşılırsa yukarı yönlü hareket 58,30 dolara sıçrayabilir.

ICP/USDT 4 Saatlik Grafik

Grafik, boğaların fiyatı 33.29 doların üzerine çıkardığını ancak engeli 38.02 dolardan aşmak için mücadele ettiğini gösteriyor. Bu, ayıların genel direnç bölgesinin yakınında satış yapmaya devam ettiğini gösteriyor.

Boğalar fiyatı 38.02 doların üzerinde tutarsa ​​parite yukarı hareketi uzatabilir. Tersine, direnç nedeniyle fiyat düşerse, ayılar pariteyi 33.29 doların altına çekmeye çalışacak. Eğer yaparlarsa, parite 50-SMA’ya düşebilir.

ONE/USDT Analiz !

Harmony (ONE), son birkaç gündür 20 günlük EMA (0,27 dolar) ile 0,33 dolar arasında işlem görüyor. Bu, boğaların düşüşlerde satın aldığını ve ayıların rallilerde sattığını gösteriyor.

ONE/USDT Günlük Grafik

Artan 20 günlük EMA ve pozitif bölgede RSI, alıcılara avantaj sağlıyor. Boğalar fiyatı 0,33 doların üzerine çıkarsa, yukarı hareket devam edebilir. ONE/USDT çifti daha sonra 0,38 dolara yükselmeye çalışabilir.

Varsayımın aksine, fiyat 20 günlük EMA’nın altına düşerse, ayıların boğaları yendiğini gösterir. Bu, pariteyi 50 günlük SMA’ya (0,24 dolar) ve ardından 0,21 dolara itebilir.

ONE/USDT 4 Saatlik Grafik

Boğalar fiyatı kanalın üzerine çıkarsa da, yükseklerde kalmayı devam ettiremediler. Bu, agresif boğaları tuzağa düşürmeye çalışan ayıları gösterir.

Fiyat 20EMA’nın üzerine çıkarsa, parite kanalın direnç çizgisine geri dönebilir. Bu seviyenin üzerinde bir kırılma ve kapanış yükseliş momentumuna işaret edebilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.