DhabiCoin, Kripto Pazarında Tarih Yazmaktan Sadece Birkaç Saat Uzakta !

dbc
Abone Ol 

DhabiCoin’in (DBC) resmi listelenmesi için geri sayım üçü halihazırda altı borsada başladı ! ICO aşamasının dokuz ayında DhabiCoin, kripto-aktifler pazarında daha önce görülmemiş bir başarıya imza attı ve  piyasanın güvensizliğinin üstesinden geldi . Bu 2022 yılı için ana bahislerden biri haline geldi. Projenin ana kazanımlarına göz atın,elde edilen ilerlemeler ve lansman sonrası beklentiler için takip edin . Lansmandan önce DBC Token satın almak için hala zamanınız olduğu gerçeğinden yararlanın.

DhabiCoin, yolları basitleştirmek, piyasayı hareket ettirmek, teknolojiyi sektöre erişilebilir bir şekilde getirmek ve dünyanın birçok ülkesine ulaşma öncülüyle oluşturuldu. Öncelik her zaman yenilik , kalite ve ticaretin ihtiyaçlarını bürokrasisiz ve zaman kaybı olmadan işlemlerle karşılamak olmuştur. Blockchain teknolojisi, piyasa daha basitleştirilmiş ve karlı süreçler talep ederken, finansal işlemlerin verimliliğini güvenlik ve yüksek performansla artırmanın mümkün olduğunu göstermektedir. ICO aşamasının sadece dokuz ayında DBC, gezegenin dört bir yanına dağılmış yaklaşık 60 ülkede bulunan 30 binden fazla kullanıcıya ulaştı.

Mart 2021’de , DBC tekliflerinin ilk aşaması, aktif kriptonun ilk aşaması için son derece uygun bir değer olan 0,02 dolardan teklif değerinde başladı. Bu, daha deneyimli yatırımcıların varlığı incelediği ve projenin arkasındaki ekibin olası boşlukları düzeltmek ve onları düzeltmek için eleştirilere açık olduğu bir aşamadır. Bu aşamadaki büyük sürpriz, dünya çapında bir borsa olan Latoken borsası ile bir ön-liste sözleşmesinin kapatıldığının duyurulmasıydı. Bu sözleşme, piyasanın dikkatini DhabiCoin’e çevirmek için ihtiyaç duyduğu şifreydi. Orada, sonraki aylarda gelecek olan büyük bir başarının işaretleri verildi ve beraberinde başka bir ön listeleme sözleşmesinin kapanışını getirdi ve bu kez DBC, Çinli borsa Hotbit ile imzalayarak önceki başarısını geride bıraktı . Hotbit, günlük hacmi yaklaşık iki yüz milyon dolar civarındadır . 

Ön satışın başlamasından dört ay sonra DBC , Binance Smart Chain (BSC) blok zincirine kurulu en büyük merkezi olmayan borsa ( DEX ) olan PancakeSwap’ta işlem göreceğini duyurdu. Bu noktada ilk toplu değişiklik oldu ve DBC tokeni 0,04 dolardan satılmaya başlandı. Başka bir deyişle, ilk partide DBC’yi satın alan yatırımcılar, yatırılan miktarın %100 değerlenmesini garantilemişlerdi ve bu zamana kadar DhabiCoin 30’dan fazla ülkede ve platformunda kayıtlı 12 bin kişiye ulaştı.

Kripto para piyasasındaki olağan dalgalanmalar bile DBC projesini etkilemedi çünkü projenin arkasındaki ekip blok zincir teknolojisi, uluslararası pazar, iletişim ve pazarlama alanında uzmanlardan oluşuyor ve kendini bu alanlarda en modern olan sektörler ile kuşattı.  Eylül 2021’de dünya pazarında sıcak tutan DhabiCoin, dünya kripto para piyasasının en güçlü borsalarından biri olan CoinBene ile yeni bir ön listeleme anlaşması imzalayarak kullanıcılarını ve potansiyel yatırımcılarını etkiledi. CoinBene, CoinMarketCap’in sertifikalı sıralamasına göre küresel iş değerinde 8. sırada yer almaktadır . Ayrıca Eylül 2021’de, geliştirici ekibi tarafından ilk token teklifinin ikinci sezonu için belirlenen tüm hedefleri aştıktan sonra, DBC üçüncü satış öncesi turunu 0,07 ABD Doları değerinde başlattı .

DhabiCoin’in genişleme planı konsolide edildi, kripto para birimi ve blok zinciri sektöründeki uzmanlar tarafından iyi olarak değerlendirildi. DBC, blockchain teknolojisi çözümleri ve denetimlerine odaklanan bir analitik ve mühendislik ajansı olan TechRate’in denetimini geçti. Proje, uzmanlaşmış pazarın dikkatini çekti ve her satış öncesi turda ülke ağını genişletti. ICO’nun son bölümünde, DhabiCoin’in yönetimi daha da cesurdu ve portföyünde yaklaşık iki yüz kripto para birimi ve günlük yaklaşık 650 milyon dolar hacmi olan Hollanda devi BigONE ile bir ön listeleme sözleşmesi imzaladı. İyi olan her şey her zaman en sonda olduğu için DhabiCoin, CoinMarketCap’te ilk 25’te yer alan ve dünya çapında binlerce kullanıcıya hizmet veren LBank borsası ile bir ortaklık imzaladı. LBank, piyasadaki en büyük portföylerden birine ve 1,2 milyar USD’nin üzerinde günlük hacme sahiptir.

DhabiCoin, resmi web sitesinde veya Latoken borsasında (https://latoken.com/ieo/DBC) hala satın alınabilir. Eski ve yeni kullanıcılara daha fazla şeffaflık ve güvenlik sağlamak için DBC yönetimi, pratikte para biriminin serbest bırakılacağının garantisi olan IEO’yu (İngilizce ilk para birimi teklifi) başlattı. Bunun nedeni, ICO aşamasında bir madeni para başlatma sorumluluğu geliştiricilerine aitken, IEO’da bu rolü üstlenen borsadır. IEO nedeniyle borsa, varlığı başlatmak için tüm altyapısını kullanmaya başlar. Kripto para piyasasında bir tokenin piyasaya sürüleceğine dair o tokenin IEO’da olduğu zamandan daha büyük bir garantisi yoktur. DBC’nin geliştirici ekibi, borsalarda resmi olarak listelenmesinden sonra DBC’nin başarısını sağlamak için çalışmaya devam etmeyi vaat ediyor ve hatta para birimini borsaların başında gelen Binance borsasında yakında listelemeye çağırıyor. Ekip içindeki kaynaklara göre şirket, DhabiCoin’in menşe ülkesi olan Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki otel zincirlerinin yanı sıra dünya çapındaki şirketler ve hizmet sağlayıcılarla ortaklıklar kurdu. Daha fazla bilgi edinmek için DhabiCoin’in sosyal medyasını ve www.dhabicoin.ae adresindeki resmi web sitesini ziyaret edin.

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsor makale olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır . Bilgi Kripto bu makale içeriğinde geçen herhangi bir ürün ya da hizmetle ilgili hasar ya da kayıplardan sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bilgi Kripto, bu sponsorlu yazıda adı geçen şirket ve şirketin sunduğu ürün veya hizmetlerle ilgili olarak okuyucuların kendi araştırmalarını özenle yapmalarını şiddetle önermektedir.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !