BSC Gold 27 Kat Arttı ! BSCGOLD Coin Nasıl Alınır ?

BSCGold Coin Nereden Alınır

Bu makalemizde 27 kat yükseliş göstererek kullanıcıların radarına takılan BSC Gold ‘a yer vererek , token hakkındaki detayları aktarıyor olacağız . BSCGold, Binance akıllı zincirine dayalı ana yardımcı program belirteç olarak tanımlanmaktadır. Staking, NFT marketplace ve Gaming gibi çalışan ürünlere sahiptir. Bunlar ise BSCGold’u benzersiz kılmaktadır. Bu, NFT koleksiyonlarını stake ödülleri olarak sağlayan ilk platformdur. Peki tam olarak BSC Gold 2 Katına Çıktı ! BSCGold Coin Nasıl Alınır ? BSCGold Coin Nereden Alınır ? BSC Gold Toplam Arz ! BSCGold Nedir ? BSC Gold Kaç TL ?

 BSC Gold Kaç TL

27 Kat Artan BSC Gold Nedir ?

BSCGold, Binance akıllı zincirine dayalı ana yardımcı program belirteç olarak tanımlanmaktadır. Staking, NFT marketplace ve Gaming gibi çalışan ürünlere sahiptir. Bunlar ise BSCGold‘u benzersiz kılmaktadır. Sahiplerin merkezi güce ihtiyaç duymadan oynamasına, dağıtmasına ve ticaret yapmasına imkan sağlamaktadır. Böylece istikrarlı telif hakkı sahipliğini korur ve daha fazla BSCGold (BSCG) kazanmaktadır.

  • %100 topluluk Odaklı Proje.
  •  NFT marketPlace yayında.
  •  BSCGold’u riske atın ve ödüller kazanın.
  •  BSCGold oyunları playstore’da yayında.
  •  Günlük 1 Milyon BSCGold yanıyor.

BSCGold, çeşitli etkileyici özelliklere sahip Binance Akıllı Zincirinde bir simgedir. Yanma mekanizması ile tasarlanan BSCGold’un toplam sirkülasyon kaynağı katlanarak kesilmektedir. Ek oalrak yakma mekanizması, yenilikçi Auto-Liquidity fonksiyonu ve NFT‘yi bir araya getirerek BSCGold likiditesinin hızla artmasına olanak sağlanmıştır.

Topluluk Odaklı : BSCGold, %100 topluluk odaklı DeFi Token’dir. Her ticaret sırasında üç basit işlev gerçekleşir: Statik Ödüller, LP Edinme, Manuel Yakma.

NFT Yeild Farming : NFT Verim Çiftçiliğinin yenilikçi konsepti, NFT koleksiyonlarının değerini olağanüstü bir şekilde artıran DeFi verim çiftçiliğinde NFT koleksiyonlarının kullanılmasına izin vermektedir.

Oyun Metaverse : Oyun NFT metaversine odaklanan BSCGold, oyunu sadece bir eğlence değil aynı zamanda bir yatırım haline getirecek blok zinciri ve oyun ile entegre yeni bir finansal sistem yaratmayı hedeflemektedir.

BSC Gold Toplam Arz !

BSC Gold Toplam Arz:  1.000.000.000 BSCGold’ dir.

Önerilen Makaleler

BSCGold Coin Nasıl Alınır ? BSCGold Coin Nereden Alınır ?

BSC Gold almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. BSC Gold   alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. BSC Gold 2 Katına Çıktı ! BSCGold Coin Nasıl Alınır ? BSCGold Coin Nereden Alınır ? BSC Gold Toplam Arz ! BSCGold Nedir ? BSC Gold Kaç TL ?

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.