Bmail Coin Nedir? BML Coin Nasıl Alınır?

bmail coin nedir

Bmail, BNB Zincirine dayalı ilk blockchain posta kutusu ürünüdür! Bmail, BNB Zincirinde posta kutusu, NFT’ler, kripto varlıkları, abonelik, IMO, airdrop, veri depolama, kurumsal sürüm ve işlem hatırlatıcıları gibi işlevlere sahiptir. Peki tam olarak Bmail Coin ( BML Coin) Nedir, Nasıl Alınır?  BML Coin Yorum ve Geleceği!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bmail Coin ( BML Coin) Nedir?

BNB Zincirinde dağıtılan Bmail, kullanıcıların bilgileri, varlıkları ve Dapp yönetimi için tamamen merkezi olmayan ve gizlilik korumalı bir ortamı garanti eder. Her kullanıcı, Web 3.0 kapısına benzersiz erişim olan bir NFT etki alanı hesabı tarafından tanımlanacaktır. Bmail, veri engellerini ortadan kaldıracak ve Web 3.0 döneminin en önemli DID’si olma yolunda ilerliyor.

Bmail, temel merkezi olmayan kimliği (DID) oluşturur ve zincirdeki (BNB Zinciri) her posta kutusu için özel bir “kutu” dağıtır. Kullanıcılar Bmail ile bilgilere, varlıklara ve DApp‘lere güvenli ve sorunsuz bir şekilde erişebilir.

Bmail Coini diğerlerinden ayıran özelliklerine değinmek gerekirse şu şekildedir;

Veri Egemenliği: Merkezi olmayan depolama, veri egemenliğini kullanıcının kontrolü altında tutar.

Merkezi Olmayan Kimlik: Web 3.0’da DID oluşturmak için önemli bileşen

Şifreli ve Gizlilik: VRF (ölçülebilir rastgele işlev) + BLS (etkileşimli olmayan eşik imzası) + Kapsayıcı.

Çok Zincirli Varlıklar: Çok zincirli cüzdanlarla Bind, kullanıcıların mesaj ve varlıkları sorunsuz bir şekilde gönderip almalarını

Kalıcı Veri Depolama: Bmail kullanıcılarının verileri, merkezi olmayan bir yöntemle zincir üzerinde kalıcı olarak depolanır.

Takas Edilebilir NFT Etki Alanı Hesabı: Bmail alan adı, NFT alan pazarında alınıp satılabilen bir varlıktır.

Mesaj Bildirim API’sı: Web 3.0 dünyasında anında bilgi aktarımı için bir API hizmetleri sağlayın.

Web 2.0 E-postaları ile Entegrasyon: Web 2.0 e-posta adresi üzerinden oturum açma kabul edilebilir.

Mesaj Aboneliği:Takip ettiğiniz projelerden veya adreslerden güncellemeler alın.

Bmail Coin Toplam Arzı Ne Kadar?

Bmail Coin Toplam Arz: 888.888.888.888 BML’dir.

bml coin

Bmail Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Bmail Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. BML Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Önerilen Makaleler

BML Coin Yorum ve Geleceği!

BML Coin Yorum ve Geleceği! BML Coin son günlerdeki yükselişi ile çok kazandıranlar listesine girip birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmış durumda. bmail Coin in şu ana kadar  görmüş, en yüksek fiyat $0.0000003119 olup, görmüş olduğu en düşük fiyat ise $0.000000002783 ‘dir. BML son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.