Ana SayfaEkonomi HaberleriBitfinex Hangi Ülkenin?

Bitfinex Hangi Ülkenin?

spot_img

Bitfinex’in misyonu, kullanıcılara en iyi kripto para birimi alım satım deneyimini sağlamaktır. Peki tam olarak Bitfinex Nedir? Bitfinex  Hangi Ülkenin, Kurucusu Kim?

Bitfinex Nedir?

Bitfinex 2012 yılında bir kripto para borsası olarak kurulmuş olup, her zaman dijital varlık alım satımı alanında teknolojik gelişmelere katkıda bulunmuştur.

Bitfinex ekibi blockchain teknolojisinde son derece değerli deneyimler edinirken platform ise dijital varlık yatırımcıları ve kuruluşları için alım-satımda tercih edilen bir borsa olarak pekiştirdi.

Bir dizi gelişmiş alım satım özelliği ve grafik aracına ek olarak, Bitfinex geniş bir dijital varlık ve türev alım satımı satış mağazası için eşler arası (P2P) finansman, OTC hizmeti ve marjin alım satış seçenekleri sunuyor. Bitfinex‘in stratejisi, en yeni teknolojilerle dünyanın dört bir yanındaki profesyonel yiyecekler ve likidite sağlayıcıları için kripto para alım satım deneyimine odaklanmaktadır.

Bitfinex  nedir

Bitfinex Hangi Ülkenin, Kurucusu Kim?

Bitfinex Borsasının, merkezi Hong Kong‘da bulunmakta olup,  Britanya Virjin Adaları’a kayıtlı iFinex Inc.’e ait olan ve onun tarafından işletilen bir borsadır kurucu ve ekibi şu şekildedir:

JL van der Velde (Baş yönetici): JL, Bitfinex’e 2013 yılında CEO olarak katıldı. Kalben bir teknoloji uzmanı olan JL, sıkı bir yeterlilik sistemi geliştirmeye ve bu özelliklere sahip yeniliklere öncülük etmek için bankacılık, iletişim ve kanun kuruluşlarıyla işbirliği yapmaya odaklandı.

Giancarlo Devasini (Finans Direktörü):  Giancarlo, Bitfinex’in hizmet veren CFO’su. Giancarlo, 2012’den beri Bitfinex’in yapısında, banka ilişkilerinin kuruluşunda, kilit kuruluş şirketine kazandırılmasında ve borsanın yeniden yapılanmasında etkili olmuştur.

Claudia Lagorio (Baş işletme görevlisi):  Claudia, 2015’te Bitfinex’e katıldı ve şu anda COO olarak görev yapan ve etkili bir şekilde düşmelerini sağlarken uzun vadeli, stratejik iş hedeflerinin üstesinden geliyor. Claudia, yüksek düzeyde araştırma, geliştirme ve pazarlama anlayışının yanı sıra blockchain ve fintech konusunda derin bir uzmanlığa sahiptir.

Paolo Ardoino (teknolojiden Sorumlu Başkan) : Paolo, 2015 yılının başlarında Bitfinex’e katıldı ve şu anda Bitfinex’in arka plandaki temel bölümlerini geliştiren ve yöneten CTO olarak hizmet veriyor. Paolo, son 15 yıldır finansal varlıklar için değerli araçlar ve altyapılar inşa ediyor.

Peter Warrack (Baş Uyum Görevlisi): Peter, istihbarata dayalı suç ve terör finansmanı soruşturmaları, uyumluluk ve bankacılık sektörü ile sanal para ortamları arasındaki bağı anlama konusunda koruma altına alıyor.

Stuart Hoegner (Genel Danışman):  Stuart, bu dinamik alanda önde gelen işletmeler için hareket eden uluslararası bir kripto para avukatı ve muhasebecisidir. Hukuk derecesini 1996 yılında Toronto Üniversitesi’nden aldı ve Bitfinex’e katılmadan önce 8 yılını EY’de başardı.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar