Bitcoin’e İlgi Azalıyor mu?

bitcoin aramaları

Dünya çapında Bitcoin aramaları, 22 Nisan 2022 itibariyle, 17 Nisan-23 Nisan haftası için 17 okuma ile 2020 ortası seviyelerine ulaştı. Bitcoin’e İlgi Azalıyor mu?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin’e İlgi Azalıyor mu?

Google Trendler, kullanıcıların aramaların göreli hacmini karşılaştırmasına olanak tanımaktadır. Ancak bu, o terim için toplam arama sayısının azaldığı anlamına gelmez, sadece diğer aramalara kıyasla popülaritesinin azaldığı anlamına gelmektedir.
Bitcoin’e ilgi 2017’de zirvedeydi. Buna göre, arama ilgisi 2021’de düştü ve bu hafta en son 2020’de görülen seviyelere ulaştı.
Veriler, Bitcoin için yapılan aramaların çoğunun Nijerya’dan, ardından El Salvador ve Avusturya’dan geldiğini gösteriyor.
Ancak Bitcoin’e olan görünürdeki azalan ilgiye rağmen, bazı analistler perakende kitlelerinin kripto alanındaki merkezi olmayan finans tokenleri (DeFi) veya Solana ve Avalanche gibi katman 1 blok zincirleri gibi daha yeni sektörlere ve pazarlara yöneldiğini söylüyor.
Önerilen Makaleler

Johnny Lyu bir Telegram mesajında, “Bitcoin, yeni kullanıcılar için yatırım eşiğinin yükselmesiyle birlikte fiyatı birkaç kez yükseldi” dedi. Ancak o zamandan beri altcoin olarak bilinen birçok yeni kripto para birimi ortaya çıktı ve bu, kullanıcılara göre yatırım olarak daha çekici olabilir.” ifadelerini kullandı.

Volotkovich, “Perakende yatırımcılar, şimdi ve son iki yıl arasındaki fiyat farklarından bağımsız olarak azalan arama trendlerini açıklayan blok zinciri ekosisteminin sunduğu bu diğer yenilikleri keşfetmekle daha fazla ilgileniyor” dedi.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.