Avax Ağı Metamask Kurulumu ! Avalanche Metamask Kurulum !

AVAX AĞI METAMASK

Bildiğiniz üzere çoğu Metamask kullanıcısı , Metamask cüzdana Avax Ağı kurulum işlemini gerçekleştirmede zorlanmaktadır. Bu makalemizde , basit bir şekilde Avax Ağı Metamask Kurulumu ! Avalanche Metamask Kurulum ! işlemlerini öğreneceksiniz .

Avax Ağı Metamask Kurulumu !

Bir çok kullanıcı , AVAX ağı metamask kurulumu işlemlerinde problem yaşamaktadır. Aşağıdaki adımları ve görselleri takip ederek , basit bir şekilde Avalanche Metamask kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz .

  • Tarayıcınız yada mobil cihazınızda Metamsk kurlumu gerçekleştirdiğinizden emin olun . Metamsk kurulumu sırasında kurulum esnasında size verilen anahtar kelimeleri kaybetmeniz neticesinde , cüzdana bir daha erişemeyebilirsiniz .

avax metamask kurulum

  • Metamask Avax ağı kurulum işlemi için ilk önce  sağ üstteki daireye tıklayın ve ardından ADD  NETWORK yazısına tıklayın !

avax metamask

Daha Sonra Avax ağında seçim yaparak IMPORT TOKEN yazısına tıklayarak AVAX Ağında kullanılabilen tokenları cüzdana ekleyebilirsiniz .

Önerilen Makaleler

Burada yaptığınız tüm işlemler mobil cihazlarda da aynı şekildedir . Tüm kurulumlar aynı sıralama ile yapılmaktadır . Avax ağı kurulum işlemini gerçekleştirdikten , cüzdan ağınızın doğru olduğundan emin olun . Avax ağındaki transferleriniz için ve diğer ağlarda ki transferleriniz için öncelik ile düşük miktarlarda deneme yapmayı ihmal etmeyiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.