Bitcoin Başka Bir Ralliye Hazırlanıyor!

bitcoin
Abone Ol 

Pantera Capital CEO’su Dan Morehead, yakında kripto para birimi “kışının” sona ereceğine ve Bitcoin oranının hızla artacağına inanıyor, yılda yaklaşık 2,5 kat artacak! Dan Morehead: “Bitcoin başka bir ralliye hazırlanıyor”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Dan Morehead: “Bitcoin Başka Bir Ralliye Hazırlanıyor”

Bloomberg ile yaptığı röportajda Dan Morehead, Bitcoin’in yeni bir boğa koşusuna hazırlandığını söyledi. Kripto para piyasasındaki uzun düşüşe rağmen Morehead iyimser.Kripto varlıklarının iniş çıkışlarının piyasada tamamen normal bir fenomen olduğunu hatırlattı. Morehead, 2018’deki piyasa düşüşünü örnek olarak gösterdi ve bunu önümüzdeki yıllarda yükseliş eğilimi izledi. Tahminlerine göre Bitcoin yılda yaklaşık 2,5 kat büyüyecek.

“Üç büyük piyasa düşüş döngüsünden geçtik. Sanırım Haziran’da dip yaptık ve şimdi piyasa yükselmeye hazırlanıyor. Elbette kolay olmayacak ve biraz zaman alabilir, ancak rallinin bir sonraki aşamasındayız” dedi

Önerilen Makaleler

Pantera Capital yöneticisi, en büyük iki kripto para biriminin (bitcoin ve ether)  üstünlüğünün zayıflamaya başladığını, bu nedenle yatırımcıların diğer kripto varlıklarına dikkat etmesi gerektiğini kaydetti. Birçok önemli proje çok daha hızlı gelişebilir.

Morehead’e göre, bitcoin’in kripto para piyasasının %100’ünü aldığı ve ardından eter ile paylaştığı günler geride kaldı. Şimdi bu devlerin yerini, konsepti Bitcoin ve Ethereum‘dan farklı olan diğer faydalı projeler alıyor.

Son zamanlarda ekonomist Peter Schiff , dijital varlık piyasasında Bitcoin hakimiyet endeksinin Haziran 2018’den bu yana en düşük olan %38,1’e düştüğü gerçeğine de dikkat çekti . Galaxy Digital CEO’su Michael Novogratz, Morehead’in beklentilerine katılmıyor. Yıl sonuna kadar Bitcoin’in 20.000 ila 30.000 dolar arasında dengeleneceğine inanıyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.