Otomotiv Devi, The Sandbox Metaverse İle Ortaklık İmzaladı!

renould sandbox
Abone Ol 

Renault, The Sandbox metaverse ile ortaklık imzaladı Dünyanın en büyük otomotiv şirketlerinden biri, sanal dünyada kendi platformunu barındırmak için The Sandbox platformuyla ortaklık kurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Otomotiv Devi Renault, The Sandbox Metaverse İle Ortaklık İmzaladı!

Söz konusu proje, potansiyel müşterilere metaverse içindeki şirketin ürünlerini tanıtmak amacıyla sanal arabaların tasarımı ve yapımı ile ilgili bir dizi etkinlik gerçekleştirecek olan Koreli yan kuruluşu Renault Korea Motors tarafından yürütülecek.

Kullanıcılarımıza otomobilleri ve dijital varlıkları birleştiren yeni deneyim türleri sağlayabiliriz. The Sandbox CEO’su Cindy Lee, bu ortaklık The Sandbox’ın kendisinin ötesine geçerek geliştirebileceği işbirliğinin harika bir örneğidir ifadelerini kullandı.

Girişim, Renault‘nun daha geniş bir kitleye ulaşmasına ve potansiyel müşteri tabanını genişletmesine yardımcı olacak. Şimdiye kadar, işbirliğinin kapsamı kesin olarak bildirilmemiştir.

Önerilen Makaleler

Şirket, ortaklığın izleyicilerle çok yakın temas kurmayı mümkün kıldığını söyledi. 2018’de otomotiv devi Renault, otomotiv endüstrisindeki verileri kontrol etmek ve yönetmek için blok zinciri kullanmaya odaklanan Mobility Open Blockchain Initiative (MOBI) blok zinciri konsorsiyumunu kuran en büyük dört otomotiv üreticisinden biriydi. Diğer üç üretici Ford, BMW ve General Morots’u içeriyordu.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.