Bitbook Nedir ? BBT Token Nedir ? BBT Coin !

Bitbook 29 Mayıs – 4 Haziran tarihleri arasında Ön Satışa sunuluyor . Ön satış , token üretimi yapan firmaların , belirli projelerini gerçekleştirebilmesi adına , halktan maddi fon toplama eylemidir . Bu sayede tokenlerin ön satışından elde edilen maddi kaynak ile , proje genişletilebilir ve daha iyi yerlere getirilebilir . Fakat bazen firmalar , projeleri yeterli destekleri görmeyince yada projenin geleceği konusunda emin olamadıkları durumda , projeyi iptal edebiliyorlar. Bu tarz durumda yatırımcıların dikkat etmesi gereken önemli unsurlar var . Bunlar ; projenin arkasında ki ekip , proje bilinirliği , projenin geleceği , sponsor anlaşmalar , partnerler ve yol haritasına uygun eylem gerçekleştirmesidir. Yakın zamanda Ön Satışı gerçekleşek , Bitbook Nedir ? BBT Token Nedir ? BBT Coin ! BBT Token Nasıl Alınır ?

bbt token nedir

Bitbook Nedir ?

BitBook sistemi temel anlamda insanların , konaklama rezervasyonu yapabilecekleri ve jeton kazanabilecekleri seyahat platformudur. Bitbook projelerinden biride , seyahat içeriği oluşturan ve paylaşan kullanıcılara pasif bir gelir sağlamak. Bitbook , misyon olarak , daha fazla insanın dünyayı deneyimlemesini sağlamasını , kendi kendini sürdürebilen ve özerk bir dijital ekonomi yaratmaya çalışmaktadır. Ceo konumunda ise , Nick Van Der Kolk yer almaktadır. Ekip çalışanlarından ve kurucularından bazıları , Kucoin borsasında üst düzey yönetici konumundadır. Şirketin projesine ait Tokeni bulunmaktadır . Bu , BBT Token , Bitbook Token yada BBT Coin olarak geçmektedir .

Önerilen Makaleler

bbt coin

BBT Token Nedir ? BBT Coin Nasıl Alınır ?

BBT Token yada BBT Coin , Bitbook projesinin kendine ait , dijital parasıdır . Ön Satışı 29 Mayıs itibari başlayacaktır. 4 Haziran ‘a kadar devam edecektir .  Bitbook Travel 31 Mayıs’ta bir IEO düzenleyecektir. IEO, ProBit Global, Gate.io ve ayrıca Unicrypt.network üzerinde ILO’da gerçekleştirilecektir.borsasında gerçekleşecektir . Probit borsası hakkında bilginiz yok ise , PROBİT BORSASI NEDİR ? PROBİT KAYIT İŞLEMİ !  makaleyi okumanızı tavsiye ederiz. Ön satışlar sona erdikten sonra , BBT Token yakın zamanlarda , borsa listelemelerine başlayacaktır . Bu listemelerde ön satışın çok hızlı gerçekleştiğinden emin olabilirsiniz . BBT Token toplam arzı 1.000.000.000 adettir .

kripto reklam

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.