Kripto Para Nasıl Alınır ? Bitcoin Nasıl Alınır ?

kripto para satın al

Kripto Para satın alma ve elde etme  işlemi 2 türden gerçekleştirilebilmektedir. İlk yol , herhangi bir Kripto Para borsasında kayıt işlemi gerçekleştirdikten sonra  herhangi bir Kripto Para alımı gerçekleştirilebilmektedir. İkinci yöntem ise , herhangi bir satın alma işlemi olmamakla beraber , tamamen şifreleme çözme yöntemi ile elde edilmektedir. Bahsi geçen şifreleme çözme yöntemi , yaygın bir Kripto terimi olan Madencilik kavramı olarak geçmektedir . Kripto Para Nasıl Alınır ? Bitcoin Nasıl Alınır ? Binance Üyelik işlemi !

bitcoin nasıl alınır

Kripto Para Nasıl Alınır ? Bitcoin Nasıl Alınır ? 

Kripto Para alım işlemi öncesi , bilmeniz gereken önemli konular mevcuttur. Yatırım yapmaya karar vermeden önce , Kripto Para piyasasının yüksek riskler barındırdığından emin olmanız gerekmektedir. Yatırım yapma esnasında , tercih edeceğiniz borsa , tercih edeceğiniz Kripto Para hakkında ön araştırma yapmanız , siz değerli yatırımcılar açısından sağlıklı olacaktır. Kripto Para alımlarında , kulaktan doğma , yada sosyal medyalarda yer alan , uçacak , kaçacak , yükselecek gibi terimleri görmezden gelmeniz yine siz değerli yatırımcılar için sağlıklı bir davranış olabilir . Kripto Para yatırım işlemleri yapmadan önce , Kripto Paralara ait terimleri , kavramları , grafik okumayı öğrenmeniz , sizi diğer yatırımcılardan bir adım önde tutabilir .

Önerilen Makaleler

KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !
ETHEREUM NEDİR ? 1 ETH KAÇ TL ?
BİTCOİN NEDİR ? 1 BTC KAÇ TL ?
BİNANCE COİN NEDİR ? 1 BNB KAÇ TL ?
  • Bu yazımızda , Dünya’nın en Büyük ve en Güvenilir Borsası konumdan olan , Binance üzerinden nasıl Kripto Para alınır , onu öğreneceğiz .

BİNANCE NEDİR ?

binance para yatırma
Binance , hızla gelişen değişen teknolojinin geleceğe istikamet vermek adına 2017 yılında Changpeng Zhao tarafınca kurulmuştur . Günlük yaklaşık muamele hacmi , 2 Milyar Doların üzerindedir. Ayrıca saniye başı meydana getirilen muamele sayısı yaklaşık ,1.400.000 dir. Binance borsasını eşi olmayan kılan şey ise . Borsanın öteki borsalar benzer biçimde manipülasyon yapmaması , fiyat kıymet doğrultusunda reel sayıları sunması , herhangi bir yoğunlukta sunucunun çökmemesi veya hata vermemesidir. Ayrıca şu anda piyasanın en yüksek muamele hacmine haiz ve en güvenilir Kripto Borsasıdır. Kripto para ve Alt Coin alım – satım işlemi , vadeli kripto işlemler , marjin , stake veya kazma benzer biçimde işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

binance ile kripto para alımı

Binance Üyelik İşlemi !

kripto reklam

  • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına , komisyonsuz ve bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlyabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı isteyecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama kodu gidecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı isteyecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Binance üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.