Binance’da Listelenen JOE Coin Nedir ?

joe coin nedir
Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde Dünyanın en büyük borsası Binance JOE Coin listelemesini gerçekleştirmişti . Çoğu kullanıcının yakından takip ettiği Joe Coin , gün geçtikçe daha popüler hale geliyor . Joe Coin Nedir ? Joe Coin Nasıl Alınır ? Trader Joe Nedir ? Joe Coin Kaç Dolar , Ne Kadar ?

Trader Joe Nedir ?

Trader Joe, Avalanche ağındaki tek noktadan merkezi olmayan ticaret platformunuzdur.Kaldıraçlı ticaret sunmak için DEX hizmetlerini DeFi kredileriyle birleştirmektedir .Trader Joe , Haziran 2021’de 0xMurloc ve Cryptofish tarafından kuruldu. Trader Joe’nun kökenleri, Avalanche blok zincirinin yükselen üstünlüğü ile rezonansa girecek benzersiz ve gerçekten yenilikçi bir ticaret platformu yaratma ve aynı zamanda merkezi olmayan finans endüstrisinin sınırında küresel ve gelişen bir kitleye hizmet etme arzusundan doğmuştur. Lansmanından bu yana, platform 4 milyar doların üzerinde varlık çekti ve sektördeki en çok tanınan yatırımcılardan bazılarının desteğini aldı .

Trader Joe Özellikleri

↔️ Ticaret
Otomatik piyasa yapıcı (AMM) borsamızla tokenlar arasında ticaret yapın
🌽 Çiftlik
LP jetonlarını Çiftliklere yatırın ve karşılığında JOE kazanın
🐷 Bahis
Oluşturulan protokol gelirini paylaşarak daha fazla JOE jetonu kazanmak için JOE jetonlarını kullanın
💰 Ödünç
Kullanıcılar Banker Joe’dan token ödünç alabilir ve ödünç alabilir

Joe Coin Nedir ?

JOE , sahiplerini borsa gelirlerinden bir pay ile ödüllendiren bir yönetim simgesidir. Belirteç dağılımı, sabit bir arz, azalan emisyon modelini takip eder. Maksimum arzı 500.000.000 JOE ‘dur . 

joe coin nasıl alınır

Joe Coin Nasıl Alınır ?

Joe Coin piyasada 10 ‘a yakın borsada listeli durumdadır. Bu borsalar arasında en güvenilir ve en çok tercih edilen Dünyanın en büyük borsası Binance ‘dır . Binance borsasında Joe alım satım işlemlerinizi başlatmak için , basit bir adım ile kayıt olmanız gerekmektedir . Aşağıdaki adımları takip ederek hediye ve %20 komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz !

%20 KOMİSYON İNDİRİMİ VE SÜPRİZ HEDİYE

  • Kayıt işlemi Buraya Tıklayın !
  • Açılan sayfada Sağ üst köşede yer alan KAYIT OL yazısına tıklayın .
  • Ülke seçimini tamamlayınız .
  • Mail yada Telefon numarası seçimi yaparak bir şifre oluşturun .
  • Sizden istenilen yönergeleri doğru bir şekilde tamamlayınız .
  • Daha sonra hesap güvenliği için istenilen KYC doğrulamasını legal bir şekilde doldurun .
  • Kimlik Doğrulama veya Müşterini Tanı (KYC) standartları, hesabınızı dolandırıcılığa karşı korumak için tasarlanmıştır.
  • Dünyanın En Güvenilir ve En Büyük Borsasına Hoş Geldiniz !

Joe Coin Kaç TL ? Joe Coin Ne Kadar ?

Anlık olarak Bilgi Kripto websitesinde tüm coinlerin , Dolar , TL , Euro ve onlar itibari para birimi karşılığını görüntüleyebilirsiniz . Joe Coin Dolar fiyatına BURADAN bakabilirsiniz ! Ayrıca Joe Coin geçmiş veriler ve grafik incelemesi yapabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.