Binance Yeni Listeleme Haberi Duyurdu!

ldo coin nedir

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance , günün erken saatlerinde yeni listeleme haberini duyurdu ! Binance Lido DAO ( LDO Coin) Listeliyor ! Peki Lido DAO ( LDO Coin) Nedir?

Dünyanın  en iyi kripto para borsalarına şimdi kaydol , benzersiz avantajlar , çekilişler , düşük komisyon ve benzersiz ürünlerden şimdi yararlan !

Binance Global Kayıt : https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Lido DAO ( LDO Coin) Nedir?

Lido DAO, Ethereum için sıvı bir staking çözümü olup,  kullanıcıların ETH’lerini  minimum depozito veya altyapı bakımı olmadan kullanırken, zincir üstü faaliyetlere, örneğin bileşik getirilere borç verme gibi işlemlere katılmalarına olanak tanımaktadır.

LDO Coin , aşağıdakiler için kullanılan yerel yardımcı program belirtecidir:

  • Lido DAO’da yönetim hakları verilmesi.
  • Ücret parametrelerini ve dağıtımını yönetme.
  • Lido düğüm operatörlerinin eklenmesini ve çıkarılmasını yönetir.

LDO Coin , Ethereum 2.0 için likit bir staking hizmeti sağlayan ve kullanıcıların staking altyapısını sürdürmeden staking ödülleri kazanmalarını sağlayan bir DAO’dur.

Önerilen Makaleler

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
lido-dao
Lido DAO
₺18.21
-11.10%
375,503,301.68 LDO
₺87,234,104.53
₺6,862,575,132.46

LDO Coin üyeleri arasında Semantic VC, ParaFi Capital, Libertus Capital, Terra, Bitscale Capital, StakeFish, StakingFacilities, Chorus, P2P Capital ve KR1 yer alıyor. Lido’ya ayrıca Aave’den Stani Kulechov, Yearn’den Banteg, Deversifi’den Will Harborne, Stake Capital’den Julien Bouteloup ve Synthetix’ten Kain Warwick gibi bir dizi önemli melek yatırımcı da katıldı.

Lido DAO’nun arkasındaki kişi ve kuruluşlar, DeFi alanında kendini kanıtlamıştır ve bir mükemmellik geçmişine sahiptir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.