Balinalar 1,14 Trilyon Adet O Coinden Aldı!

Halihazırda 1.14 Trilyon SHIBA Olan Bu Meme Madeni Para Yığınlarına Ek Olarak Balinalar 1,14 Trilyon SHIB 57 Milyar Para Daha Aldı
Abone Ol 

WhaleStats, bu kripto veri hizmeti ölçeğinde 72. sırada yer alan Ethereum balinalarının, halihazırda 1.14 trilyon SHIB olan bu meme madeni para yığınlarına ek olarak, Shiba Inu’dan önemli bir pay aldığını bildirdi. Balinalar 1.14 Trilyon Adet O Coinden Aldılar!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Balinalar 1.14 Trilyon SHIB Aldı

Kripto veri hizmeti WhaleStats, Ethereum balinası “Bombur”un 1.070.028 dolara toplam 56.946.679.217 SHIB satın aldığını gördü.

Satın almanın ardından, bu kripto para cüzdanında tutulan Shiba Inu madeni paralarının miktarı 1.147.843.84.587 SHIB’ye yükseldi.

“Bombur” ve bir başka kripto balinası olan “bluewhale0073” birlikte 2.208 milyon dolar değerinde 128 milyar SHIB satın aldı. Burada “Bombur”un satın aldığı hisse 53.788.394.748 SHIB oldu.

Önerilen Makaleler

WhaleStats web sitesinin ana sayfasına göre, Ethereum balinaları tarafından tutulan toplam SHIB miktarı 1 milyar dolardan az.

Shiba Inu balinalarının dengesi, bir haftadır bu seviyenin altında, daha önce tutulan yaklaşık 1,2 milyar dolar değerindeki SHIB‘ye kıyasla.

Bununla birlikte, ikinci en büyük meme madeni para, USD değeriyle en büyük kripto varlığının onurunu elinde tutuyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.