Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance Notcoin (NOT) Launchpool Duyurusunu Paylaştı!

Binance Notcoin (NOT) Launchpool Duyurusunu Paylaştı!

Binance yeni Launchpool duyurusunu paylaştı. Notcoin yakında listelenecek!

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, 54. Launchpool projesi olarak Notcoin listelemesini duyurdu. Binance Launchpool hizmetinde BNB ve FDUSD stake ederek ücretsiz olarak Not Coin kazanabilirsiniz. İşte Binance Notcoin (NOT) Launchpool detayları, ne zaman listeleyecek..

Binance Notcoin Launchpool’a Katılmak için Tıklayın, Bonus Kazanın!

Binance Notcoin Launchpool (Yeni Listeleme)

Dünyanın en çok kullanılan kripto para borsası Binance, yeni bir Launchpool projesini kullanıcılarla paylaştı. 54. LP projesi olarak Not coin borsada yer alacak. Kullanıcılar , 13.05.2024 00:00’dan (UTC) tarihi itibaren çiftçilik yapmak üzere üç gün boyunca NOT token toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda  stake edebilecekler .

Binance borsası listeleme hakkında şu duyuruyu paylaştı;

Değerli Binance’lılar, 

Binance , kullanıcıları dokunarak kazan madencilik mekanizması aracılığıyla web3’e dahil eden bir topluluk tokenı olan Notcoin (NOT)  adlı Binance Launchpool’daki 54. projeyi duyurmaktan heyecan duyuyor  . Web sayfasının , Launchpool başlamadan 24 saat önce hazır olacağı tahmin ediliyor. 

Kullanıcılar , 13.05.2024 00:00’dan (UTC) itibaren çiftçilik yapmak üzere üç gün boyunca NOT token toplamak için BNB ve FDUSD’lerini ayrı havuzlarda  stake edebilecekler .

Binance Üzerinden Nasıl Notcoin Kazanılır?

  1. Buradan kaydınızı oluşturun.
  2. Hesap doğrulamalarını tamamlayın.
  3. Binance Launchpool üzerinden Notcoini seçin ve Not kazanmak için BNB yada FDUSD stake edin. Ayrıca iki havuzuda kullanabilirsiniz.
  4. Listeleme tarihine kadar Notcoinler Spot cüzdanınızda yer alacaktır.
  5. Liteleme günü ticaret yaparak, herkesten avantajlı bir konumda olabilirsiniz.

Binance Not Coini Ne Zaman Listeleyecek?

Binance NOT’u 16.05.2024 12:00’de (UTC) listeleyecek ve NOT/BTC, NOT/USDT, NOT/BNB, NOT/FDUSD ve NOT/TRY işlem çiftleriyle alım satımı başlatacak. Tohum Etiketi NOT’a uygulanacaktır. Listeleme Türkiye saatiyle 15:00’da gerçekleşecektir. 

Binance Notcoin'i saat kaçta listeleyecek? Binance üzerinden Notcoin nasıl alınır? Notcoin nerede listelenecek? Not coin ne zaman listelenir? Notcoin Launchpool Ödülleri ne kadar? Binance Launchpool Notcoin ödülleri ne zaman yatar?

SSS

Binance Notcoin’i saat kaçta listeleyecek?

Binance Notcoin projesini 16 Mayıs 15:00 TSİ’de listeleyecek.

Binance üzerinden Notcoin nasıl alınır?

Binance üzerinden kaydınızı tamamlayıp, NOT/BTC, NOT/USDT, NOT/BNB, NOT/FDUSD ve NOT/TRY işlem çiftlerinde alım yapabilirsiniz. 

Notcoin nerede listelenecek?

Notcoin Binance borsasında listelenecektir.

Not coin ne zaman listelenir?

Not 16 Mayıs 15:00’da tarihinde Binance üzerinde listelenecek.

Notcoin Launchpool Ödülleri ne kadar?

Toplam ödül 3.081.576.651 NOT (maksimum token arzının %3’ü)’dür.

Binance Launchpool Notcoin ödülleri ne zaman yatar?

Launchpool ödülleri aynı gün içerisinde belirli aralıklarla yatar. Listelenmeden önce varlıklarınızı alabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar