Ana SayfaAirdrop & TestnetSpaceCatch'i Keşfedin - GameFi'nin Yüzünü Değiştirecek AR Oyunu

SpaceCatch’i Keşfedin – GameFi’nin Yüzünü Değiştirecek AR Oyunu

Space Catch Airdrop 2. Sezon Başlıyor!

spot_img

GameFi sektörü o kadar ilerledi ki bazen tüm değişiklikleri, güncellemeleri, yeni çıkanları ve duyuruları takip etmek zor oluyor. Her proje, çeşitli teknolojilerden yararlanarak özelliklerini geliştirmeyi ve aynı zamanda topluluğunu mümkün olduğunca büyütmeyi amaçlamaktadır.

Artık kullanıcılara pek çok fırsat sunan bir dünyada, özellikle kripto alanında, gerçekleştirmek istediğiniz etkinlik için başvuracağınız uygulamayı veya platformu bulmak bazen zor olabiliyor. İster alım satım yapın, ister borç verin, ister NFT satın alın, ister oyun oynayın; her zaman binlerce seçeneğiniz vardır ve kendiniz ve yatırım planınız için en iyisinin ne olduğuna karar verirken zorluk yaşayabilirsiniz.

Bununla birlikte, her biri belirli değerli özelliklere sahip birçok uygulama mevcut olsa da, bazı projeler sürekli çalışarak ve en önemlisi topluluklarının yardımıyla bu kadar çok şeyi başarabilir.

Bunlardan biri, şu anda halka açık beta sürümünde olan ve 2024 ve sonrasında en iyi kripto oyunu olmayı hedefleyen, yeni başlatılan blockchain tabanlı oyun SpaceCatch‘tir.

İlgi Çekici Bir Hikaye ve Sayısız Oyun Fırsatı

SpaceCatch, her biri blockchain teknolojisi veya oyun konusunda uzman veya parlak bir ürün geliştirmek için tüm çabayı göstermeye hazır meraklılardan oluşan özel geliştiricilerden oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuş bir kripto oyunudur. Oyun hem yeni başlayanlar hem de uzman kripto oyuncuları için harika, çarpıcı bir oyun deneyimi ve nereden başlayacağınızı bilemediğiniz pek çok fırsat sunuyor.

SpaceCatch’in arkasındaki hikaye gerçekten büyüleyici ve telefonunuzu bir kenara bırakmanızı imkansız kılıyor. SpaceCatch evreninde eylem metaevrende, “bizimkinden pek de farklı olmayan” bir evrende gerçekleşir. Orada, dünyamız, daha akıllı yaşam formlarının bulunmaması nedeniyle Dünya’nın biyokütle madenciliği için uygun olduğunu düşünen yapay zeka güdümlü uzaylılar tarafından işgal edildi.

Dünya istila edildiğinde oyuncular, ana hedefi yapay zekanın yönlendirdiği uzaylıları yenmek ve topraklarında barışı yeniden sağlamak olan Avcılar, savaşçılar olurlar. Bunu yapmak için silahlar (mermi, fırlatılabilir, yakın dövüş, şarj edilebilir vb.), iksirler ve kalkanlar gibi çeşitli araçları kullanabilirler.

Oyunda mevcut olan her araç, oyunu oynarken ve en büyük düşmanlarınızı yenerken alabileceğiniz çeşitli oyun içi varlıkların yardımıyla geliştirilebilir. Bu sayede tüm Yakalayıcıların ortak amacına ulaşmak için gösterdiğiniz çabaya göre oyunda ilerleyebilirsiniz.

M2E Oyun Modeli

Her blockchain tabanlı oyun, kullanıcıların bir şeyler yaparken kazanmasını sağlayan bir oyun modelini izler. En çok bilinen oyunlar P2E (Play to Earn) oyun modelini kullanıyor ancak SpaceCatch bir adım daha ileri giderek M2E (Move to Earn) oyun modelini hayata geçirdi.

Kazanmak için hareket et modunda, kullanıcılar yeni öğeler, tokenlar veya diğer avantajlar gibi çeşitli ödüller kazanmak için çeşitli etkinlikler gerçekleştirmelidir. Yine de diğer M2E oyunları koşarken, koşarken veya daha fazlasını yaparken kazanmanıza olanak tanırken, SpaceCatch söz konusu olduğunda sadece yürümek isteyebilirsiniz. Ama neden bu?

AR’nin Kullanımı

SpaceCatch, oyununu daha da geliştirmek için birçok gelişmiş teknolojiden yararlanıyor.

Kullanılan en ilgi çekici teknolojilerden biri AR (Artırılmış Gerçeklik). Artırılmış gerçekliğin yardımıyla SpaceCatch, oyun içi öğeleri gerçek dünya ortamıyla dikkatli ve kusursuz bir şekilde harmanlayarak daha sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor.

Bu nedenle koşmak yerine yürümek isteyebilirsiniz. SpaceCatch oynarken oyunun evrenini hemen önünüzde keşfedebilir, oyun manzarasının bir kısmını çevrenizle harmanlanmış olarak görebilirsiniz.

Dahası, uzaylıları karşınızda, parkta, alışveriş merkezinde, hatta evinizde bulduğunuzda işler ilginçleşiyor. SpaceCatch evrenindeki AI güdümlü uzaylıları yenme şansını bu şekilde elde edersiniz.

Yeni ve Heyecan Verici Bir Airdrop

SpaceCatch her zaman topluluğuna odaklandı ve dünya çapındaki oyuncular için birçok fırsat buldu. Basitçe bir kripto oyunu olmak başlı başına bir avantaj olsa da SpaceCatch her zaman en az bir adım daha ileri gitmeyi hedefledi.

Böylece SpaceCatch artık tüm kullanıcılara açık yeni ve heyecan verici bir airdrop düzenleyerek airdrop etkinliğinin 2. sezonuna ulaşıyor. Airdrop haftalık aşamalara bölünmüştür ve oyunculara, geriye dönük olmadığı için (eskiden airdrop’un 1. sezonunda yapılıyordu) görevlere her hafta girip tamamlamaları tavsiye edilir.

Airdrop’ta yer alan görevler inanılmaz derecede basittir. Örneğin oyuncular, yazının yazıldığı anda videoları izleyerek, SpaceCatch’i sosyal medyada takip ederek, belirli gönderileri retweetleyerek veya paylaşarak ve daha fazlasını yaparak puan kazanabilirler.

SpaceCatch, kullanıcıları şaşırtıcı ödüllerle ödüllendirmesiyle ünlüdür ve airdrop etkinliğinin 2. sezonunda da durum farklı değil. Kripto oyunu piyasaya sürülmesinden bu yana, kullanıcıları onbinlerce dolar değerinde ödül havuzlarıyla ödüllendirdi. Bu nedenle kullanıcı başına ödüller oldukça önemli olabilir.

Döngüde Kal

SpaceCatch, hikayesi ve mevcut airdrop etkinliği hakkında daha fazlasını keşfetmek için oyunun resmi web sitesine göz atın. Ayrıca SpaceCatch’in Galxe, Discord ve Medium‘daki faaliyetlerini takip edin.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar