Ana SayfaAirdrop & TestnetGlacier Airdrop (10 Adımda)

Glacier Airdrop (10 Adımda)

spot_img

BNBChain, X Layer, Celestia, Babylon tarafından desteklenen Glacier kullanıcılara airdrop yapacağını duyurdu. Basit görevleri yaparak, Glacier token ödül havuzundan yararlanabilirsiniz. İşte Glacier airdrop rehberi..

Glacier Airdrop Rehberi

 1. Siteye giriş yapın
 2. Görevi başlatın.
 3. Metamask Cüzdanınızı bağlayın.(Ağ önemli değil)
 4. Yeni bir ad alanı oluştur’a tıklayın.İstediğiniz adı ekleyin ve cüzdan imzasını onaylayın.
 5. Veri Kümesi Oluştur’a tıklayın.
 6. İstediğiniz adı ekleyin ve cüzdan imzasını onaylayın.
 7. Sağ üstteki mint nft’ye tıklayın ve 10-15 dakika bekleyin.
 8. Yeni sekmede sol üstteki NFT’mi Mint’e tıklayın.
 9. Koleksiyonu seçip 15 dakika bekleyip naneleyin.
 10. Buradan Galxe görevlerini tamamlayın.

Glacier Hakkında

Glacier, büyük ölçekli Dapp’ler için şekillendirilebilir, modüler ve ölçeklenebilir bir L2 veri ağı oluşturuyor. Glacier, merkezi olmayan uygulamaların (DApp) merkezi olmayan veritabanları (DDB) üzerine inşa edilmesini sağlar. Arweave, Filecoin, BNB Greenfield ve daha fazlasının yanı sıra NoSQL GlacierDB ile veri kümelerini sorunsuz ve zahmetsizce işlemek için ZK-rollup tarafından desteklenen programlanabilir veri birleştirilebilirlik çözümleri sunar .

Özellikler:

– Şekillendirilebilir, modüler ve ölçeklenebilir NoSQL Yapısı

Glacier Network’ün özü, şekillendirilebilir, modüler ve ölçeklenebilir bir NoSQL veritabanı olan GlacierDB’dir. Web3’te esneklik, değişmezlik, birlikte çalışabilirlik ve en yüksek düzeyde veri gizliliği ve güvenliği için tasarlanmıştır.

– L2 Toplama ile Büyük Ölçekli Zincir İçi Benimseme

Glacier, üretimde büyük miktarda veriye güç sağlıyor ve kullanıcılara daha iyi veri hizmetleri sağlamak için zincirdeki verileri tamamen çıkarıyor. Modülerleştirme ve merkezi olmayan yönetim zk-rollup ile güvence altına alınır.

– Kalıcı Depolamanın Üstüne Yerleştirildi

Glacier, depolamayı ve sorgulamayı tamamen güvenli hale getirmek amacıyla veri kümelerini uygun ölçekte depolamak, paylaşmak ve barındırmak için IPFS, Arweave ve BNB Greenfield’ı uygular.

– Bir Dakikada Kendi Veri Kümelerinizi Oluşturun ve Oluşturun

Glacier ile geliştiriciler, Web3 geliştiricilerinin son derece düşük maliyetle verileri kolayca ve zahmetsizce kullanmasını sağlayan izinsiz bir şekilde kendi veritabanlarını güvenli bir şekilde oluşturabilir ve oluşturabilir.

Nasıl puan kazanırım ve kuralları nelerdir?

2 zorunlu görevi ve 1 yönlendirme görevini tamamlayarak puan toplayabilirsiniz.

 1. Zorunlu Görev:Merkezi olmayan veri kümenizi oluşturun, koleksiyon yapın ve NFT’yi üretin —> +100 puanGalxe’de Görevleri Tamamlayın —> +100 puan
 2. Notlar:Glacier ve Galxe’deki görevleri tamamlamak için aynı cüzdan adresini kullanmalısınız.Her adres için NFT basım puanları yalnızca bir kez hesaplanacaktır.
 3. Yönlendirme Görevi:Arkadaşlarınızı yönlendirme bağlantınızla davet edin —> Hem geçerli davet eden hem de geçerli davetli için 50 puan.
 4. Notlar:Geçerli Davet Eden: Zorunlu görevleri tamamlayan ve geçerli davetliler edinen kullanıcılar.Geçerli Davetliler: Glacier Network’e ilk kez yönlendirme bağlantısı üzerinden giriş yapan ve zorunlu görevleri tamamlayan kullanıcılar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar