Binance Büyük Ape Etkinliğini Duyurdu ! (Günlük Ödül İçerir)

binance ape etkinliği
Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance Büyük Ape Etkinliğini Duyurdu ! Binance , 100+ ETH Değerinde Ape NFT ‘leri dağıtıyor . Tüm bunların yanı sıra etkinliğin şerefine seçili kullanıcılar her gün 30 BUSD kazanıyor !

Binance Büyük Ape Etkinliğini Duyurdu ! Etkinliğin Şerefine Her Gün 30 BUSD Sizleri Bekliyor !

Çekiliş hem yeni kullanıcıları hem de var olan mevcut kullanıcıları kapsamaktadır .

Yeni Kullanıcılar

 • “APEGIVEAWAY” referans kodunu kullanarak kaydolun ve hesap doğrulama işlemini tamamlayın.

Mevcut Kullanıcılar

 • Kazanma şansı için Ticaret yapın !

Çekilişe katılmak için aşağıdakilerden herhangi birini tamamlayın . Daha fazlasını yaparsanız, aldığınız MAYC’ye daha yakın olursunuz .

 • Hesap doğrulamasını tamamlayın
 • 10 BUSD‘den fazla değerde bir Spot ticaret yapın
 • 50 BUSD’den daha büyük bir genel spot işlem hacmine ulaşın
 • 5 veya daha fazla doğrulanmış hesaba bakın
 • 5 veya daha fazla ilk kez tüccara bakın
 • 5 veya daha fazla ilk kez NFT alıcısına bakın

Kazanma şansınızı artırmak için daha fazla arkadaşınızı Binance ‘a davet edin . 5 veya daha fazla doğrulanmış hesaba, ilk kez alım satım yapanlara veya ilk kez NFT alıcılarına bakın. Tamamlanan her gereksinim size 1 ekstra giriş sağlayacaktır.

 • Uygunluk:  Yarışma, yalnızca (i) giriş sırasında on sekiz (18) yaşında veya daha büyük (veya Katılımcının ikamet ettiği yargı bölgesinde geçerli olan diğer yasal reşit olma yaşı) olan kişilere açıktır. , geçerli bir pasaport numarasına sahip ve ara Binance kişisel doğrulama sürecini geçen; (ii) Yarışma Dönemi başlamadan önce aktif bir e-posta hesabına ve İnternet erişimine sahip olanlar; ve (iii) şu ülkelerde ikamet edenler: Avustralya, Güney Asya, Tayvan, Türkiye ve belirli Güneydoğu Asya pazarları.
 • Nasıl Girilir:   Yarışma, Binance tarafından belirtilen zamanlarda (“Mücadele Dönemi”) başlayacak ve sona erecektir. Yarışmaya giriş yöntemleri promosyon malzemelerinde belirtilecektir ve tüm girişler Yarışma Döneminde alınmalıdır. Katılımcılar, promosyon malzemelerinde belirtilen yönergeleri takip ederek giriş yapabilirler.
 • Ödül: Toplam 100+ ETH değerinde NFT’lerden oluşan bir ödül havuzu.
 • Büyük APE Etkinliği İçin Kurallar ve Diğer Bilgilendirmeler

Sorumluluk Reddi : Burada yer alan kampanya bilgilendirme amaçlıdır . Binance ve Bilgikripto bu kampanyadan sorumlu tutulamaz . Yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !