Ana SayfaKripto Para HaberleriBinance APECoin Etkinliği , 75.000 BUSD Ödül !

Binance APECoin Etkinliği , 75.000 BUSD Ödül !

spot_img

Dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token borsası Binance , yeni etkinliğini duyurdu ! APECoin işlemlerini içeren etkinlikte 75.000 BUSD değerindeki ödüller kullanıcılar bekliyor !

Öğrenin ve ApeCoin (APE) Ticareti Yapın ! 75.000 BUSD Ödülünde Pay Alın !

Binance ApeCoin etkinliğine katılmak için , KYC doğrulamasını tamamlamış bir Binance kullanıcısı olmanız gerekmektedir . Şimdi bir Binance hesabı oluşturun ve benzersiz ürünlerden , avantajlardan ve ödüllerden yararlanın !

Eğer hala dünyanın en büyük kripto para borsasına kaydınız yoksa , aşağıdaki bağlantıdan %20 Komisyon İndirimi ile kayıt işlemini başlatabilirsiniz .

Binance Kayıt : https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Faaliyet Dönemi: 2022-04-09 00:00 AM – 2022-04-15 23:59 PM (UTC)

Katılmak için Şimdi Kaydolun

Promosyon A: Öğrenin ve 60.000 BUSD Ödül Havuzu Kazanın

Uygun APE spot ve marj ticaret çiftlerinde (alış ve satışlar) en az 30 ApeCoin (APE) tutarında net toplam depozito veya toplam en az 35 APE işlem hacmi gerçekleştiren tüm kullanıcılar , APE tanıtım makalesini okumayı bitirin ve etkinlik süresi boyunca quiz , ödülden pay almaya hak kazanacaktır. Toplam ödül havuzu, toplam nitelikli kullanıcı sayısı ile orantılı olarak artacaktır. Toplam nitelikli kullanıcılar ne kadar yüksek olursa, toplam ödül havuzu o kadar yüksek olur. Maksimum ödül havuzu 60.000 BUSD Token kuponudur.

Toplam nitelikli kullanıcı sayısı
5.000
5.500
6.000
Toplam ödül havuzu
40.000 BUSD
50.000 BUSD
60.000 BUSD

Ödül Hesaplama:
Nitelikli kullanıcı için ödül = (Bireysel kullanıcının doğru yanıtladığı sorular / Tüm nitelikli kullanıcıların toplam doğru yanıtladığı soru sayısı) * Ödül havuzunun kilidi açıldı.

Promosyon B: 15.000 BUSD’yi Bölmek için Promosyon Posterini Paylaşın

Uygun APE spot ve marjin alım satım çiftlerinde (alış ve satış) toplam en az 20 APE ticareti yapan , sosyal medyada tanıtım afişini paylaşan ve ekran görüntüsünü buraya gönderen kullanıcılar, 15.000 BUSD Token kuponunu eşit olarak böler.

Şartlar ve koşullar:
  • Tüm kullanıcılar , etkinliğe başarılı bir şekilde katılmak için bu sayfadaki [Katılmak için Şimdi Kaydolun] düğmesine tıklamalı ve KYC’yi tamamlamalıdır .
  • Binance hesabınız yoksa %10 işlem ücreti indirimi almak için buraya tıklayın . %10 spot ticaret ücreti indirimi, Binance tavsiye programı yürürlükte olduğu sürece geçerliliğini koruyacaktır. Davet eden tarafından paylaşılan %10 vadeli işlem ücreti indirimi, Vadeli İşlem hesabı aktivasyon tarihinden itibaren 30 gün sürecektir.
  • Uygun APE spot ve marj ticaret çiftleri: APE/USDT , APE/BTC , APE/BNB , APE/BUSD .
  • Ödüller, etkinlik sona erdikten sonra iki hafta içinde dağıtılacaktır. Hesap > Ödül Merkezi aracılığıyla giriş yapabilir ve jeton kuponunuzu kullanabilirsiniz .
  • Token kuponunun geçerlilik süresi, dağıtım gününden itibaren 14 gün olarak belirlenmiştir. Bir token fişini nasıl kullanacağınızı öğrenin .
  • Binance, nihai hesaplamada alt hesabın ve marjin hesabının işlem hacmini ana hesabın standart işlem hacmiyle birleştirecektir. Bu etkinliğe katılırken her bir alt hesap bağımsız bir hesap olarak görülmeyecektir.
  • İşlem hacmi, tüm uygun APE spot ve marj işlem çiftlerinde, herhangi bir yıkama işlemi hariç, hem alımları hem de satışları sayar.
  • Binance, kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren işlemlerin yanı sıra, yıkama işlemleri veya yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar olarak kabul edilen işlemleri diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
  • Binance, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir Faaliyet veya Faaliyet Kuralını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Tercüme edilmiş versiyonlar ile orijinal İngilizce versiyon arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

Diğer Binance Etkinlikleri

Risk uyarısı : Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar