Binance Angels Nedir ?

binance angel
Abone Ol 

Kriptoya ve bu ekosisteme ilgili misiniz ? Peki ilginiz insanlara bu alanda yardım etme duygusu kadar fazla mı ? Gelin sizi Binance Angels ile tanıştırayım . Dünyanın lider borsasında , kripto ekosistemini dünyaya duyurun ve insanlara yardım edin ! Peki tam olarak , Binance Angels Nedir ? 

Binance Angels Nedir ?

Binance Angels yani Binance Melekleri , herkes için daha iyi bir kripto deneyimi oluşturmaya yardımcı olan en aktif ve tutkulu topluluk kurucularıdır. Melekler , Binance değerlerini paylaşan, hayatın her kesiminden kendini adamış gönüllülerdir . Kripto amacını ilerletmek ve herkes için para özgürlüğünü artırmak için benzersiz sesinizi ve bakış açınızı tanıtabileceğiniz Angels topluluğuna sizde katılabilirsiniz . 

Binance Angel Ne Yapar ?

Bir Angel olarak Binance’in büyümesine yardım etmekle görevlendirileceksiniz. Yeni kullanıcıların platforma erişmesine yardımcı olmak, kullanıcı sorularına ve yorumlarına yanıt vermek, beta özellikleri ve ürünleri test etmek ve geri bildirim vermek, çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler düzenlemeye ve buluşmalara yardımcı olmak .

Çevrimiçi ve çevrimdışı toplulukları yönetmeye yardımcı olmak, içeriği çevirmek yeniden okumak ,  Binance’e piyasa geri bildirimi ve önerileri sağlamak.

Binance Angel Olmanın Faydaları

İster ayrıcalıklı bir misafir ister organizatör olarak tüm Binance etkinliklerine özel davetiyeler alın. Binance ekibinin üyelerine özel erişim elde edin ve küresel Angel topluluğuyla birlikte kıdemli Binance ekip üyelerinin yer aldığı özel Binance Angel buluşmalarına davetli olun. Ayrıca Binance Angels için özel olarak üretilmiş sınırlı sayıda hediyeler de alacaksınız. Son olarak, geri bildirimleriniz ve önerileriniz kriptonun geleceğini şekillendirmeye yardımcı olacaktır.

Bitcoin alım-satım işlemlerinizi lider kripto para borsası Binance üzerinden gerçekleştirebilirsiniz . Tüm bunların yanı sıra Kripto Para Stake ve Binance Earn ürünleriyle ekstra pasif gelir sağlayabilirsiniz . Şimdi Binance ailesine katılın !

Binance Etkinliklerine Göz At ;

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !