Testleri Çöz 12$ Kazan !

binance 12 dolar
Abone Ol 

Lider kripto para borsası Binance , kullanıcıların öğrenerek kazandığı , Öğren ve Kazan etkinliğinin bir sonraki turunun başladığını duyurdu ! Kursları ve kısa testleri tamamlayarak blockchain hakkında bilgi edinebileceğiz ve 12 $’a varan değerde kripto kazanabileceğiz etkinliğe şimdi katılın !

Etkinlik Dönemi: 04/08/2022 saat 10.00 (TSİ) – 10/08/2022 saat 10.00 (TSİ)

Binance Öğren ve Kazan (04/08/2022)

Kimlik doğrulamasını tamamlamış tüm kullanıcılar, şu andan itibaren makaleleri okumaya ve videoları izlemeye ve 04/08/2022 günü saat 10.00’dan (TSİ) Tokenler tükenene kadar kısa testleri çözmeye başlayabilir! Hak kazanan kullanıcılar, tamamladıkları kurslara veya kısa testlere bağlı olarak önceden belirlenmiş bir miktarda UMA, BAND, BTTC veya diğer projelerden token kazanabilme şansını elde edecektir. Her kursun yalnızca bir defa tamamlanabileceğini ve her kullanıcının tamamladığı kurs başına en fazla bir ödüle hak kazanabileceğini lütfen aklınızda bulundurun.

  • Tüm ödüller dağıtıldığında, kullanıcılar bu etkinliğe artık katılamayacaktır.
  • BTTC ödüllerini, sadece 04/08/2022 günü saat 10.00’dan (TSİ) önce hiçbir Kilitli Staking ürününe katılmamış kullanıcılar alabilir. BTTC ödülleri, kullanıcıların %3 APY’nin tadını çıkarabileceği bir etkinlikte otomatik olarak 150 günlüğüne stake edilecektir.
Dijital Varlıklar
Anapara Ödülü
Süre
Standart Yıllık Getiri Oranı
BTTC
2.000.000 BTTC
150 Gün
%3

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

  • Bitcoin’e düzenli olarak yatırım yapın ve uzun vadede maliyet-ortalama etkisinden yararlanın. Şimdi Rehberimize göz atın !
  • Daha fazla kripto kazanmak adına yeni projeler ve fırsatlar için Binance’ı Sosyal Medyada takip etmeye devam edin. 
Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !