Binance , %12,29’a Varan Yıllık Getiri Oranlarıyla MINA Staking’i Başlatıyor !

binance mına staking
Dünyanın en büyük büyük ve en güvenilir kripto para borsası Binance , %12,29’a Varan Yıllık Getiri Oranlarıyla MINA Staking’i kullanıcılarına duyurdu ! Binance Mina Staking !

Binance , %12,29’a Varan Yıllık Getiri Oranlarıyla MINA Staking’i Başlatıyor !

Binance Staking resmi olarak MINA Kilitli Staking’ing başlattı. 04/03/2022 günü saat 15.00’ten (TSİ) itibaren %12,29’a varan getiri oranlarından faydalanmak için MINA‘larınızı stake edebilirsiniz . 
Sunulan Ürünler (Kilitli Staking)
Dijital Varlıklar Süre Maksimum Kilitli Staking Limiti Standart Yıllık Getiri Oranı Minimum Kilitli Staking Limiti
MINA
30 gün
15.000 MINA
%8,95
0,05 MINA
MINA
60 gün
600 MINA
%11,39
0,05 MINA
MINA
90 gün
60 MINA
%12,29
0,05 MINA
Lütfen dikkate alınız:
  • Kullanıcılar, Cüzdanlar > Kazan > Kilitli Staking > Kilitli’ye giderek Kilitli Staking varlıklarını görüntüleyebilirler.
  • Yıllık getiri oranı, zincir üzerindeki staking ödüllerine göre günlük olarak ayarlanır ve belirli bir gündeki yıllık getiri oranı, o gün sayfada gösterilen orandır.
  • Kilitli Staking ürünlerinin kilidinin açılma süresi: 1 gün.
  • Stake’ten erken çıkarma hakkında: Kullanıcılar, tokenlerini süre dolmadan önce stake’ten çıkarıp geri alabilir. Stake’ten erken çıkarıp geri alma durumunda anapara spot hesaba iade edilir ve dağıtılmış getiri tutarı iade edilen anaparadan düşülür. Tokenlerin hesaba yatması, saat dilimi farklılıkları sebebiyle 48-72 saat sürebilir.

Şimdi dünyanın en büyük kripto para borsasına katılmanın tam zamanı ! Sizlerde Binance borsasına Buradan kayıt olarak kazanmaya başlayabilirsiniz . Binance Kripto Para ticaretinin yanı sıra , NFT , Fan Token , Staking , Mining , Vadeli İşlemler ve fazlasını en üst düzeyde kullanıcılarına sunmaktadır .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.