Balinalar Stok Yapmaya Devam Ediyor

shiba ınu
Abone Ol 

Ethereum (ETH) balinaları Shiba Inu’da stok yapmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Balinalar Stok Yapmaya Devam Ediyor

Ethereum balinaları aylardır Shiba Inu‘da stok yapıyor . SHIB, ETH balinaları arasında en popüler altcoiler birisidir. Birlikte toplam arzın yüzde 15’ini elinde tutuyorlar. Bu Dailyhodl.com tarafından rapor edilmekte.

Son zamanlarda, BlueWhale0073 olarak bilinen beşinci en büyük ETH balinası tekrar saldırdı. Yaklaşık 6 milyon dolarlık kripto para birimi satın aldı. Bu, veri hizmeti sağlayıcısı Whale Stats’i tweetledi.

Önerilen Makaleler

Nisan ayının başlarında, üçüncü en büyük Ethereum balinası “Tsunade” de . Geçen hafta memecoin’in fiyatı,yeni bir borsada listelendikten sonra yüzde 20 artmıştı.

Memecoin yetkilileri, Türkiye’de benimsenmesini görüşmek üzere Mart ayında Türkiye’nin maliye bakanı ile bir araya geldi . Dogecoin alternatifi burada özellikle popüler.

Memecoin fiyatı sunumda neredeyse yüzde 8 düştü ve haftadan haftaya karşılaştırmada yüzde birden biraz daha az kaybetti.

Shiba Inu, en değerli kripto para birimleri arasında 15. sırada yer alıyor.

Shiba Inu alım-satım için buradan Dünyanın en büyük borsası olan Binance‘a kayıt  yapabilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.