Ana SayfaKripto Para HaberleriArk Invest, Kendi Bitcoin ETF'sinin 94.918 Hissesini Satın Aldı

Ark Invest, Kendi Bitcoin ETF’sinin 94.918 Hissesini Satın Aldı

Ark Invest, kendi Bitcoin ETF'sini satın almanın yanı sıra Tesla Inc'in (NASDAQ: TSLA) 29.624 hissesini de satın aldı.

spot_img

25 Ocak Perşembe günü Ark Invest, ARK 21 Shares Bitcoin ETF’nin 94.918 adet şaşırtıcı hissesini satın aldı. Cathie Wood’s Ark Invest, spot Bitcoin ETF konusunda ön gelen bir şirkettir. 

Şimdi Bitcoin’e Yatırım Yapmak için Buradan Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Cathie Wood’s Ark Invest, Kendi Bitcoin ETF’sinin 94.918 Hissesini Satın Aldı

Ark Invest Daily verilerine göre, Cathie Wood’un ARK Invest’i 25 Ocak’ta stratejik işlemlere girişerek ARK 21 Shares Bitcoin Spot ETF’nin yaklaşık 3,78 milyon ABD Dolarına eşdeğer 94.918 hissesini satın aldı.

Eş zamanlı olarak Wood’un firması, ProShares Bitcoin Vadeli İşlemler ETF’sindeki 198.873 hisseyi elden çıkararak yaklaşık 3,82 milyon ABD dolarına ulaşan bir satış gerçekleştirdi. 

Ark Invest, ARK 21 Shares Bitcoin ETF'nin 94.918 adet şaşırtıcı hissesini satın aldı. Cathie Wood's Ark Invest, spot Bitcoin ETF konusunda ön gelen bir şirkettir. 

ArkInvest son iki aydır portföyünde büyük değişiklikler yapıyor. Ark Invest, Coinbase ve Block Inc. gibi kripto şirketlerindeki büyük varlıklarının bir kısmını satarken, Tesla’nın yanı sıra Bitcoin ürünlerine olan riskini artırmak için Coinbase’in (NASDAQ: COIN) 300 binden fazla hissesini tasfiye etti.

ArkInvest, kendi Bitcoin ETF’sini satın almanın yanı sıra Tesla Inc’in (NASDAQ: TSLA) 29.624 hissesini de satın aldı.

Bitcoin fiyatı, bu hafta başında BTC fiyatının 40.000 doların altına düşmesiyle güçlü bir satış baskısıyla karşı karşıya kaldı . BTC Perşembe günü %0,27’lik bir düşüş yaşadı ve Çarşamba günü gözlemlenen %0,37’lik artışı kısmen tersine çevirdi. Yazı tarihiyle BTC 40.000 Dolar seviyesinin hemen üstünde yer alıyor.

Diğer haberler:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar