Ana SayfaAirdrop & Testnet80.000$ Değerinde Maverick (MAV) Airdrop Etkinliği Başladı! (Acele Edin)

80.000$ Değerinde Maverick (MAV) Airdrop Etkinliği Başladı! (Acele Edin)

Lider kripto para borsası 80.000 Dolar değerinde Maverick token dağıtıyor. Etkinliğe katılmak çok basit.

spot_img

Lider kripto para borsası Binance, geçtiğimiz haftalarda piyasanın en güçlü ve en kullanışlı Web3 cüzdanını kullanıcılarla buluşturmuştu. Binance, Web3 cüzdan kullanıcılarını çeşitli etkinliklerle ödüllendirmeye devam ediyor. Cüzdanda çeşitli görevleri yerine getiren kullanıcılar, 80.000 $ Değerinde Maverick (MAV) Airdrop etkinliğinden ücretsiz pay alıyor. İşte detaylar..

Binance Web3 Cüzdan Görevlerini Yerine Getir, 80.000$ Değerinde Maverick (MAV) Airdrop ‘undan Payınızı Alın

  1. Binance borsasına kaydolun.
  2. Cüzdan sekmesinden Web3 Wallet’ı aktif edin.
  3. Ana ekranda yer alan Maverick Kampanyasına Kaydınızı Başlatın.
  4. Zincir Üstünde Takas Görevi: Maverick Protocol üzerinden şu dijital varlıklar arasından dilediğinizi kullanarak en az 10 $ eş değerinde bir token takası yapın: USDT, USDC, ETH, BNB.
  5. Likidite Sağlama Görevi : USDC-USDT Artırılmış Pozisyon 11e en az 10 $ eş değeri
    likidite sağlayın.
  6. Etkinliğin Bitişi: 2024/01/29 23:59 (UTC)

Etkinlikte yer alan görevleri tamamladıktan sonra kampanya kapsamında 80.000$ değerinde Maverick token airdropundan pay alacaksınız. Sizlerle Binance Web3 Wallet kullanarak, etkinlik ve airdroplarda ücretsiz token kazanabilirsiniz.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar