Ana SayfaKripto Para HaberleriTesla Bitcoin Tutmaya Devam Ediyor!

Tesla Bitcoin Tutmaya Devam Ediyor!

Şirket, Şubat 2021'de Bitcoin'e yaklaşık 1,5 milyar dolarlık yatırım yaptı ve kısaca BTC'yi ödeme aracı olarak kabul etti. Şu anda az bir miktar HODL ediyor.

spot_img
  • 2023’ün dördüncü çeyreğine ilişkin rapor Araba üreticisi Tesla ‘nın Bitcoin varlıklarını elinde tutmaya (HODL) devam ettiğini gösteriyor.
  • Elon Musk’un şirketi toplamda 184 milyon dolarlık kripto para birimine sahip.
  • Bu miktar geçmişe göre çok azdır. Şirket, Şubat 2021’de Bitcoin’e yaklaşık 1,5 milyar dolarlık yatırım yaptı ve kısaca BTC’yi ödeme aracı olarak kabul etti.

Şimdi Bitcoin’e Yatırım Yapmak için Buradan Kaydolun, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

  • Otomobil üreticisi, 2022 ortalarında Asya’daki üretim darboğazlarını hafifletmek için stoklarının yüzde 75’ini nakde dönüştürdü.
  • Bunu 2022’nin dördüncü çeyreğinde Bitcoin’de 218 milyon dolardan 184 milyon dolara çıkan başka bir satış izledi.
  • Genel olarak Tesla birçok analistin beklentilerini kaçırdı. Elektrikli otomobil üreticisi, satışlarını yıllık bazda yüzde 3 artırmayı başardı. Ancak vergi öncesi kâr yüzde 47 düşüşle 2,1 milyar dolara geriledi. Buna karşılık üretim maliyetleri yüzde 27 arttı.
  • Negatif rakamlar Tesla hisselerinde de dikkat çekiyor. TSLA fiyatı son 24 saatte neredeyse yüzde 8 düştü.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar