Ana SayfaCoin Yorum - AnalizAptos (APT) Yorum ve Fiyat Tahmini : 20 Dolar Yakın Olabilir!

Aptos (APT) Yorum ve Fiyat Tahmini : 20 Dolar Yakın Olabilir!

Piyasadaki mevcut yükseliş eğilimi Aptos'un (APT) fiyatını 12 dolarlık direncin üzerine çıkarabilir ve potansiyel olarak 15 dolarlık bir hedefi hedefleyebilir. 

spot_img

Daha önce Facebook gibi dünyanın en büyük şirketlerinde çalışan Aptos ekibi, kademeli büyüme ile yatırımcıların ilgisini çekmeyi başarıyor. Aptos yazı tarihi itibariyle 11,87 Doalrdan işlem görüyor. APT son 1 hafta içerisinde %27 oranında artış yakaladı. Aptos için 20 Dolar zor değil. İşte en güncel Aptos (APT) yorum ve fiyat tahminleri…

Şimdi Aptos Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Aptos (APT) Yorum ve Fiyat Tahmini

Son 24 saat içinde Aptos’un fiyatı, yenileme pazarındaki yükseliş eğiliminin ardından 11 dolarlık direnç sınırını aştı. Bu eğilim, çoğu kripto para biriminin kazanç elde ettiği genel piyasa hareketiyle uyumludur. 

Geçtiğimiz hafta altcoin piyasası, değerinin %26’dan fazla arttığını gören Aptos’un çarpıcı performansına tanık oldu. 

Aptos’un fiyatı 9 ila 12 dolar arasında salınıyor ve yükselen üçgen olarak bilinen bir model oluşturuyor. Küçük dalgalanmalara rağmen bu eğilim, madalyonun geçtiğimiz aydaki momentumuna katkıda bulundu.

Şu anda Aptos’un piyasa değeri yaklaşık 4,2 milyar dolar olup %5’in üzerinde kayda değer bir artış yaşanmaktadır. Bu artış Aptos’u piyasa değeri açısından 25. en büyük kripto para birimi haline getirdi. APT hacim olarak 21. sırada yer alıyor. 

Ayrıca Aptos’un işlem hacmi son 24 saatte %185 artış göstererek 624 milyon dolara ulaştı. Bu artış, tüccarların kripto para birimine olan ilgisinin arttığını gösteriyor.

Aptos (APT) ekosisteminin merkezi olmayan finans (DeFi) protokolleri, toplam kilitli değerde (TVL) dikkate değer bir artış yaşadı ve yılın başından bu yana ikiye katlanarak 255 milyon doları aştı. 

Aptos ile saygın blockchain kimlik güvenliği firması zkME arasındaki kayda değer ortaklık, kimlik doğrulama süreçlerinin güvenliğini yükseltmeyi amaçlıyor. Bu hamle, Aptos ağı genelinde kullanıcının güvenini ve güvenliğini artırıyor. Ayrıca, RWA’ları tokenleştirmeye adanmış bir platform olan Ondo Finance, Aptos Vakfı ile stratejik bir ortaklık kurdu. 

Piyasadaki mevcut yükseliş eğilimi Aptos’un (APT) fiyatını 12 dolarlık direncin üzerine çıkarabilir ve potansiyel olarak 15 dolarlık bir hedefi hedefleyebilir. Eğer ivme artmaya devam ederse altcoin yakın gelecekte 20 dolar seviyesine bile ulaşabilir. 

Tersine, APT 12 dolar eşiğini aşmaya çalışırsa aşağı yönlü bir düzeltmeyi tetikleyebilir. İlk desteğin 10 dolar civarında olması, daha önemli bir güvenlik ağının ise 9 dolar seviyesinde olması öngörülüyor.

Diğer Coin Yorumları:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar