ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, 7 Nisan’da Açıklama Yapacak!

yellen kripto para
Abone Ol 

Yellen, dijital varlıklarla ilgili ilk resmi konuşmasında kripto topluluğuna neler düşündüğünü açıklayacak. ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, 7 Nisan’da Açıklama Yapacak!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

ABD Hazine Bakanı Janet Yellen, 7 Nisan Açıklama Yapacak!

Yellen Perşembe günü Washington DC’deki Amerikan Üniversitesi’nde Hazine Bakanlığı’nın kripto para birimini ABD ekonomisinin büyüyen bir parçası olarak nasıl gördüğü hakkında konuşacak. Konuşmanın 10:30’da yapılması planlanıyor ET , Başkan Joe Biden’in kripto endüstrisinin daha fazla gözetimi için çağrıda bulunan yürütme kararında belirtilen bazı görüşleri yansıtması bekleniyor .

Hazine Bakanlığı tarafından Salı günü yayınlanan bir açıklamaya göre, “Sekreter Yellen, dijital varlıkların sorumlu inovasyonunu teşvik eden ve oluşturabilecekleri riskleri uygun şekilde değerlendiren ve azaltan tutarlı ve kapsamlı bir politika çerçevesi için dava açacak” dedi.

Önerilen Makaleler

Yellen’ın ajansı, Biden yönetimi ve federal düzenleyici kurumların yanı sıra kripto paralara, özellikle de stablecoin’lere çok daha fazla önem veriyor . Hükümetin dolar destekli sabit paralar için kuralları tanımlamada ilk salvo işlevi gören Başkanın Finansal Piyasalar Çalışma Grubu’nun geçen yılki raporu, kısmen Hazine Bakanlığı tarafından hazırlandı.

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki düzenleyiciler, Kongre’yi hükümetin bankaları düzenlediği gibi stabilcoin ihraççıları için yeni yasalar çıkarmaya zorluyor.

Yellen fed başkanı olduğu dönemde erken bir kripto eleştirmeni olan, son zamanlarda daha temkinli bir ton benimsedi ve endüstrinin finansal yeniliklerinin yanı sıra dijital tokenlerin ve merkezi olmayan finansın Amerikalıların yatırımlarında giderek daha önemli hale geldiğini kabul etti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.