Singapur, Yeni Yasaya Yeşil Işık Yaktı!

kripto para haberleri
Abone Ol 

Singapur, kripto para sağlayıcılarının daha sıkı izlenmesini sağlayan yeni bir yasaya yeşil ışık yaktı.  Singapur, kripto işlemleri için sıkılaştırma kurallarını geçti!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Singapur, Yeni Yasaya Yeşil Işık Yaktı!

Singapur merkezli sanal varlık hizmeti sağlayıcıları (VASP’ler), yalnızca denizaşırı ülkelerde faaliyet gösterseler bile bir lisans gerektirecektir. Bu kuruluşlar artık Kara Para Aklamanın Önlenmesi (AML) kapsamında düzenlenecek.

Finansal Hizmetler ve Piyasalar Yasası , “Singapur’da dijital belirteç (DT) hizmetleri sağlama işini yürüten kuruluşlar, nerede kurulu olduklarına bakılmaksızın mevcut yasalara tabidir. Fakat, Singapur’da DT hizmetleri sağlamadan Singapur’da oluşturulan DT hizmet sağlayıcıları şu anda AML’dir / CFT için işaretlenmemiş.

Önerilen Makaleler

Bu durum, adanın kriptoyla ilgili daha fazla işletmeye ev sahipliği yaptığı için finansal bütünlük konusundaki itibarını korumayı amaçlıyor.

Ayrıca Yasa, Ödeme Hizmetleri Yasası kapsamında dijital ödeme belirteci hizmet sağlayıcılarına uygulanan AML/CFT gereksinimlerinin dijital belirteç (DT) hizmet sağlayıcılarıyla uyumlu olmasını sağlar. Singapur Para Otoritesine (MAS) sanal varlık sektörü üzerinde daha fazla güç veriyor.

Coin Analiz

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.